FlexFront zet zich met daadkracht in voor Stichting ALS

Tim van den Berg

FlexFront en Nationale Borg hebben de website swimfortim.nl gelanceerd. Tim is Tim van den Berg, accountmanager bij FlexFront Groep. Hij is getroffen door ALS, een van de meest ernstige en invaliderende aandoeningen van het zenuwstelsel. FlexFront en Nationale Borg willen partijen uit de sector oproepen om een donatie te geven aan de ALS Stichting.

De levensverwachting van een ALS-patiënt is gemiddeld 1 tot 3 jaar. Er is geen medicijn, geen behandeling en vooralsnog geen toekomst. Antoinette Kalkman: "De onmacht die dit bericht teweeg heeft gebracht zet de FlexFront Groep om in daadkracht; 32 medewerkers van FlexFront, FirstBrick en Nationale Waarborg zullen tezamen met drie  teamleden van MUNT Hypotheken en één partner van de HUCQ Group meedoen met de jubileumeditie van de City Swim en op deze manier 100.000 euro bij elkaar zwemmen voor de Stichting ALS."

Hiertoe is de website swimfortim.nl gelanceerd. "Op deze website wordt het verhaal van Tim verteld en aangekondigd welke acties zijn collega’s ondernemen in de komende maanden ten gunste van de Stichting ALS. Wij zoeken donateurs binnen en buiten de financiële branche die hen helpen om een bedrag van 100.000 euro bij elkaar te zwemmen. Het totaal bedrag zal worden overhandigd aan de Stichting ALS tijdens de City Swim op 11 september 2016."
Op 11 september duiken de 32 medewerkers de grachten van Amsterdam in om samen met 2000 andere deelnemers aan dit evenement ruim twee kilometer te zwemmen voor de ALS Stichting. De Amsterdam City Swim kent in september zijn jubileumeditie en is vijf jaar geleden voor het eerst georganiseerd door een groep maten die voor hun vriend en ALS-patiënt Weert Jan de Amstel en grachten hebben bezwommen om aandacht te vragen voor ALS. Inmiddels is dit initiatief tot een groot jaarlijks evenement uitgegroeid. In 2015 werd ruim 1.8 miljoen euro opgehaald. "De doelstelling van 100.000 euro is ambitieus maar moet mogelijk zijn met de hulp van financiële ketenpartijen. Op de website www.swimfortim.nl zijn sponsorpakketten samengesteld. Ook losse donaties zijn mogelijk."

 

Portret in VVP

In de vernieuwde VVP, die op 2 februari 2016 verschijnt, is er ook aandacht voor Tim van den Berg in de rubriek 'Het vuur van...'

Reactie toevoegen

 
Duizendste NTS-taxatie via FlexFront Taxatie Service

Duizendste NTS-taxatie via FlexFront Taxatie Service

FlexFront en Nationale Taxatie Service (NTS) vierden dat zij de duizendste taxatieaanvraag via de Taxatie Service van FlexFront hebben ontvangen. De taxatie werd...

Praktijktips Actief Klantbeheer

Praktijktips Actief Klantbeheer

(Praktijktips Actief Klantbeheer in VVP Special Actief Klantbeheer, oktober 2022) Financiële professionals helpen bij het informeren, initiëren, implementeren...

Michiel van der Linde commercieel directeur FlexFront

Michiel van der Linde commercieel directeur FlexFront

Michiel van der Linde is per 1 november benoemd tot commercieel directeur bij FlexFront. De afgelopen tweeënhalf jaar was hij al werkzaam bij FlexFront als...

(Bank)garantie BNP Paribas Cardif in aanbod FlexFront

(Bank)garantie BNP Paribas Cardif in aanbod FlexFront

Klanten van FlexFront kunnen voortaan een (bank)garantie aanvragen van BNP Paribas Cardif. “Bankgarantie Service is een mooie aanvulling op onze al bestaande...

Merendeel adviseurs nog op startniveau actief klantbeheer

Merendeel adviseurs nog op startniveau actief klantbeheer

(Uit VVP 2-2022) Branche-initiatief Actief Klantbeheer heeft de resultaten gepubliceerd van haar onderzoek naar de staat van actief klantbeheer onder onafhankelijk...

Oproep aan financiële sector: help ALS de wereld uit

Oproep aan financiële sector: help ALS de wereld uit

Ook dit jaar gaat de financiële sector zich inspannen om geld bijeen te brengen ten behoeve van de Stichting ALS Nederland. Antoinette Kalkman van Nationale...

FlexFront lanceert Verduurzaming Service

FlexFront lanceert Verduurzaming Service

FlexFront heeft de Verduurzaming Service gelanceerd. Dankzij de samenwerking met partner Susteen kan de consument voor, tijdens of na het adviesgesprek een zijsprong...

Laatste oproep: doe mee met het onderzoek Actief Klantbeheer

Laatste oproep: doe mee met het onderzoek Actief Klantbeheer

Doet u mee met het onafhankelijk onderzoek naar Actief Klantbeheer onder adviseurs? Het kost u slechts een paar minuten van uw tijd en u bewijst de financiële...

Branche-initiatief Actief Klantbeheer positief over AFM-principes

Branche-initiatief Actief Klantbeheer positief over AFM-principes

De negen partijen verenigd in het branche-initiatief Actief Klantbeheer zijn positief over de AFM-principesdoorlopende ondersteuning van klanten en zien de principes...

Serie Actief Klantbeheer, deel 11: mensen helpen, juist ook in slechte tijden

Serie Actief Klantbeheer, deel 11: mensen helpen, juist ook in slechte tijden

Er komen tal van wijzigingen af op huiseigenaren die gevolgen kunnen hebben voor de betaalbaarheid van de hypotheek. "Het is dan ook van belang om klanten op tijd...