Nieuwe juryvoorzitter en -leden VVP Advies Award

Odette Bakker 2024

Odette Bakker (Dazure) is de nieuwe juryvoorzitter van de VVP Advies Award. Zij neemt het stokje over van Richard Meinders (SVC Groep), die net als jurylid Bob Klijn (Söderberg & Partners), na vijf jaar afscheid heeft genomen van de jury. Nieuw in de jury is Kenneth Leenders (Expat Mortgages). Tevens start de zesde editie van de Advies Award met hopelijk een nieuwe traditie. De winnaar van vorig jaar (Veldhuis Advies) neemt voor een jaar als erelid zitting in de jury. Voor dit jaar zijn dit Bob Veldhuis en Dick Vos.

Richard Meinders en Bob Klijn kijken met groot enthousiasme terug op de afgelopen edities, die mede dankzij hun enorme inzet en betrokkenheid, succesvol waren. Zo bepaalden vorig jaar maar liefst 3.000 kijkers wie zich een jaar lang de publiekswinnaar mag noemen. De vakjury bepaalde al eerder dat de drie finalisten (ABC Pensioen, Sinior en Veldhuis Advies) de winnaars waren van de editie 2023. “Het is aan nieuwe juryleden om de award een nieuwe impuls te geven.”

De jury van de editie 2024 bestaat uit voorzitter Odette Bakker (Dazure), Ingrid Oudhuis (Scildon), Kenneth Leenders (Expat Mortgages), Robin van Beem (BrandMR), Edwin Bosma (BHB Dullemond), Jack Vos (ONEsureance) en de erejuryleden voor een jaar: Bob Veldhuis en Dick Vos.

Deze week worden de spotters (experts uit de haarvaten van de financiële adviessector) gevraagd om op zoek te gaan naar de meest excellente advieskantoren van Nederland. Vorig jaar brachten maar liefst 37 spotters ruim 200 advieskantoren aan bij de jury. Voor het juryproces is de inbreng van de spotters cruciaal. Op 10 april vindt de spottersbijeenkomst plaats. Dan bepalen spotters en juryleden de shortlist per categorie.

De categorieën dit jaar zijn: Particulier Advies, Zakelijk Advies, Hypotheek Advies, Pensioen Advies en Niche. De startersprijs is een aparte categorie. Dit is een aanmoedigingsprijs voor een recent gestarte adviesorganisatie ie zich nu al onderscheidend ontwikkelt. In 2022 ging de award naar Ilse Bosland van Juffrouw Polis en vorig jaar naar Thomas van Uunen van Thomas Verzekert. Het onderwerp verduurzaming acht de jury zo belangrijk dat het een vast onderdeel wordt in de beoordeling van alle categorieën. De halve finale vindt dit jaar plaats op 4 september en de finale van deze zesde editie op 1 oktober.

POSITIEVE IMPACT

De VVP Advies Award is in 2019 in het leven geroepen om het adviesvak als geheel in het zonnetje te zetten en de trots op het eigen vak (verder) te versterken. Dit is in de voorgaande jaren méér dan goed gelukt! De kantoren ervaren de nominatie als een erkenning voor al het goede werk van alle medewerkers.  Het leidde voor alle winnaars tot heel veel felicitaties, nieuwe klanten en ook aandacht in plaatselijke media. Zie hier een impressie van de spectaculaire finale van 2023.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Medewerkers van Zekerheuts tonen trots de poster van  de VVP Advies Award 2024, nadat het kantoor is genomineerd in de categorie Zakelijk Advies. Johan van...

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. is voor de tweede keer genomineerd voor de VVP Advies Award in de categorie Hypotheek Advies. "Weet je nog dat Advies met M.I.N.T. in 2022 genomineerd...

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Trots. Dat is Ruud van der Doelen van Van der Doelen, genomineerd in de categorie Particulier Advies. Het kantoor telt in totaal vijftien medewerkers en heeft...

Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

Nominatie 123Advies voor Advies Award enthousiast ontvangen

Feest bij 123Advies. Het team van 123Advies, in totaal bestaande uit zes hypotheekadviseurs, acht assistent hypotheekadviseurs en één verzekeringsadviseur,...

Parkstad Adviesgroep blij met nominatie VVP Advies Award 2024

Parkstad Adviesgroep blij met nominatie VVP Advies Award 2024

"Super blij dat we zijn uitgeroepen tot een van de beste advieskantoren van Nederland”, aldus Kim Cremers van Parkstad Adviesgroep. Dit adviesbedrijf is...

DuGardijn zet Advies Award in op stagemarkt Hogeschool

DuGardijn zet Advies Award in op stagemarkt Hogeschool

"Twee van onze collega's hebben de raamposter ingelijst meegenomen naar de stagemarkt van Hogeschool Saxion in Enschede", aldus Rowan du Gardijn van duGardijn,...

PensioenVizier trots op nominatie VVP Advies Award 2024

PensioenVizier trots op nominatie VVP Advies Award 2024

“We zijn ontzettend blij en voelen ons vereerd dat wij genomineerd zijn voor de VVP Advies Award 2024 in de categorie Pensioen. Het bedrijf is de afgelopen...

Dit zijn de 17 genomineerden voor de VVP Advies Award 2024

Dit zijn de 17 genomineerden voor de VVP Advies Award 2024

De jury van de VVP Advies Award 2024 heeft de namen bekend gemaakt van de meest klantgerichte advieskantoren van Nederland in de categorieën Particulier Advies,...

Spotters dragen 180 topkantoren aan voor longlist VVP Advies Award

Spotters dragen 180 topkantoren aan voor longlist VVP Advies Award

Naar aanleiding van de spottersbijeenkomst van 10 april 2024 van juryleden en spotters van de VVP Advies Award 2024 heeft de jury drie kantoren per categorie in...

Bepaal zelf uw toekomst en word local hero of global player

Bepaal zelf uw toekomst en word local hero of global player

(Jack Vos, Onesurance en lid VVP Ondernemerspanel, in VVP 1-2024) Intermediairs waren ooit gefragmenteerd en nationaal georiënteerd, maar dit verschuift nu...