Pieter Emmen CRO Nationale-Nederlanden Bank

Pieter Emmen 2019

NN Group benoemt Pieter Emmen per 1 november als Chief Risk Officer (CRO) van Nationale-Nederlanden Bank. Hij volgt Monique Hemerijck op, die besloten heeft haar carrière buiten NN voort te zetten. Hemerijck was sinds 2013 CRO en blijft tot 1 januari 2020 aan om haar taken en verantwoordelijkheden aan haar opvolger over te dragen.

Emmen (1969) is afkomstig van Achmea Bank Holding waar hij sinds 2017 directeur Finance en Risk was. Hiervoor was hij ruim twintig jaar werkzaam Rabobank onder meer als directeur Rabo Hypotheken Bank, directeur en voorzitter van Rabobank Re Insurance en directeur Group Risk Management.

Reactie toevoegen

 
Meer over
NN Bank stelt bezwaar in tegen AFM-boete

NN Bank stelt bezwaar in tegen AFM-boete

NN Bank heeft bezwaar ingesteld tegen de boete van 1,125 miljoen die de AFM heeft opgelegd wegens het in een aantal dossiers onvoldoende inwinnen van informatie...

NN verlaagt hypotheekrente automatisch bij aflossing

NN verlaagt hypotheekrente automatisch bij aflossing

Nationale-Nederlanden Bank gaat de hypotheekrente automatisch verlagen wanneer een klant, door aflossingen, in aanmerking komt voor een lagere risico-opslag. Daarnaast...

Kifid beoordeelt klachten volgens nieuwe boeteregels

Kifid beoordeelt klachten volgens nieuwe boeteregels

De Geschillencommissie Kifid beoordeelt klachten over boeterente van geldverstrekkers naar ‘redelijkheid en billijkheid’ met gebruikmaking van nieuwe...