ASR biedt houders beleggingsrekening overstap aan naar Evi

Euro's via Pixabay 2018

ASR biedt de ruim 15.000 klanten met een beleggingsrekening bij ASR Bank de mogelijkheid kosteloos over te stappen naar Evi van Lanschot (Evi). Deze samenwerking is de laatste stap voor ASR in de afronding en afsluiting van haar bancaire activiteiten.

Klanten van ASR zijn inmiddels geïnformeerd dat ASR Bank haar beleggingsdienstverlening beëindigt, en op 15 januari dat zij de mogelijkheid hebben om over te stappen naar Evi, het online beleggingsplatform van Van Lanschot Kempen. Vanaf heden hebben zij hiervoor drie maanden de tijd.

De totale portefeuille beleggingsrekeningen van ASR Bank heeft een omvang van 370 miljoen euro aan assets under management. Hoeveel vermogen er uiteindelijk overgaat naar Van Lanschot Kempen is afhankelijk van de keuze die klanten maken.

 

 

 

Reactie toevoegen

 

Reacties

Ron Groothuis - GCA 23 januari 2020

Dank voor de tip Albert. ASR biedt ons als enige mogelijkheid om kosteloos over te stappen naar EVI. Het is ons volstrekt onduidelijk of EVI dezelfde ideële doelstellingen heeft als ASR had. Bovendien heeft EVI ook nog eens een slechter rendement. Ik vind dat ASR de overstap naar elke andere pensioenbelegger kosteloos voor ons moet regelen én ons goed moet voorlichten over alle mogelijkheden. Zij veroorzaken immers het probleem door ervoor te kiezen om met dit product te stoppen.

Albert van der Poll - Van der Poll Financiële Diensten 23 januari 2020

@ Ron Groothuis, misschien is Bright Pensioen iets voor u? In elk geval transparant en duurzaam, ik weet alleen niet of het aansluit bij ASR Extra Pensioen Beleggen.

Ron Groothuis - GCA 22 januari 2020

Destijds zijn we heel bewust overgestapt naar ASR naar het product Extra Pensien Beleggen. Onze vorige belegger stopte hiermee en na een uitgebreide verkenning (met de nodige kosten) kozen we voor ASR. Vooral omdat zij niet belegden in fondsen en bedrijven die milieu belastende activiteiten verrichten of betrokken zijn bij de productie van wapens. Deze ideële gedachte stond ons erg aan. We kiezen niet voor een hoog rendement. Wanneer je als bank deze producten aanbiedt weet je dat je voor een lange periode een relatie en een verplichting aangaat met de klant. Het verbaasde ons dan ook zeer dat ASR ons te kennen gaf hiermee na een paar jaar mee te willen stoppen. De verbazing maar ook de ergernis nam nog verder toe toen ASR ons als enige mogelijke kosteloze overstap Evi van Lanschot aanbod. Op hun site is niets te vinden over waarin men belegt en of ze dezelfde ideële doelstellingen hanteren. Op mailcontact met dhr. Van Loo van ASR wordt niet gereageerd en telefonisch komen we niet verder dan een geïrriteerde receptioniste die de telefoon op de haak gooit. Wanneer wij niet willen overstappen naar Evi van Van Lanschot Kempen dan moeten we opnieuw weer veel tijd en kosten besteden aan het vinden van een duurzame belegger. Dat terwijl ASR het probleem veroorzaakt en wij er niet voor gekozen hebben om te stoppen.

Meer over
Achmea rondt overname bancaire activiteiten ASR af

Achmea rondt overname bancaire activiteiten ASR af

Achmea Bank heeft de overname afgerond van de bancaire activiteiten van ASR. Het betreft een spaarportefeuille met circa 125.000 klanten met een volume van 1,7 miljard...

Achmea lijft deel bancaire activiteiten ASR in

Achmea lijft deel bancaire activiteiten ASR in

Achmea neemt een deel van de bancaire activiteiten over van ASR bank. Het gaat om een spaarportefeuille met circa 125.000 klanten met een volume van 1,7 miljard...

ASR Bank stopt met verkoop bankspaarproducten

ASR Bank stopt met verkoop bankspaarproducten

ASR Bank stopt op 1 september 2018 met de verkoop van de bankspaarproducten Lijfrente Spaarrekening en Extra Pensioen Uitkering. In een brief aan het intermediair...

Online woningtaxatie voor klanten asr Bank

Online woningtaxatie voor klanten asr Bank

ASR Bank biedt hypotheekklanten sinds vorige week een online woningtaxatie aan via Calcasa.      Hiermee kunnen klanten besparen op hun taxatiekosten....

ASR Bank verhoogt rente op spaarrekening

ASR Bank verhoogt rente op spaarrekening

Met ingang van 13 februari verhoogt ASR Bank de rente op haar internet spaarrekening van 0,50 naar 0,60 procent. ASR is de eerste bank die sinds lange tijd een renteverhoging...

Asr Bank introduceert Extra Pensioen Beleggen

Asr Bank introduceert Extra Pensioen Beleggen

ASR Bank heeft Extra Pensioen Beleggen geïntroduceerd. Dit als aanvulling op de opbouwproducten. Extra Pensioen Beleggen is een geblokkeerde lijfrenterekening...

Van lanschot lanceert evi4kids

Van lanschot lanceert evi4kids

Evi, de online spaar- en beleggingscoach van Van Lanschot, introduceert Evi4Kids: een Evi Beheer-product voor ouders die voor hun kinderen willen beleggen. Ouders...

Dnb-boete van 3,5 ton voor ASR Bank

Dnb-boete van 3,5 ton voor ASR Bank

DNB heeft ASR Bank een bestuurlijke boete opgelegd van 350.000 euro. DNB: "ASR Bank dient volgens toepasselijke regelgeving te allen tijde minimaal aan een...

Evi van Lanschot zelfstandig segment

Evi van Lanschot zelfstandig segment

Evi van Lanschot wordt een zelfstandig segment voor online dienstverlening die voor iedereen toegankelijk is, "aansluitend bij maatschappelijke trend van groeiende...

Petra op de Haar benoemd als directeur ASR Bank

Petra op de Haar benoemd als directeur ASR Bank

Petra Jansen op de Haar is per 1 april benoemd als directeur van ASR Bank. Bij ASR Bank volgt zij Willem Cramer op die deze functie tijdelijk vervulde vanaf het...