“Pensioen en financiële planning eindelijk persoonlijk!”

Pensioen via Pixabay

Theo Gommer (&Gommer Pensions Group) behoeft geen introductie. Gommer is erkend pensioendeskundige en bovendien nooit bang om er een eigen mening op na te houden. Gommer is een van de keynote speakers op het VVP Event Pensioen & Vermogen van 19 maart a.s.  Hij ziet nieuwe kansen voor financiële planning onder de Wet toekomst pensioenen. ‘Pensioen en financiële planning eindelijk persoonlijk!’ luidt dan ook de titel van zijn inleiding.

Gommer: “De Wtp is bedoeld om iedereen (meer) invloed te geven op de eigen financiële planning. Kennis van en een praktische kijk op zowel pensioen als lijfrente is nodig om jouw klanten te helpen het meest optimale resultaat te halen.”

Niet alleen Gommer biedt de adviseur op het vakevent relevante praktijkinformatie, ook Hubrien Meijaard (Stan&Wende) doet dit, maar dan op het gebied van Duurzaam Beleggen.  Adviseurs die kennis en vaardigheden bezitten over duurzaam pensioen en vermogensvorming hebben een streepje voor op hun collega’s. En dat is niet alleen omdat er steeds meer vraag komt naar duurzaam beleggen, maar ook omdat het financieel vaak meer oplevert voor de klant, ook na kosten. Maar hoe pak je het aan, wat is er te koop en wat moet je weten van recente wet- en regelgeving en ons eigen gedrag. Hubrien Meijaard neemt je graag mee in deze nieuwe wereld van beleggen.

Inmiddels hebben zich al 150 adviseurs ingeschreven voor dit kennis- en netwerkevent.  WIl je er ook bij zijn? Klik HIER voor meer informatie en klik HIER voor aanmelden.

De kennispartners van dit VVP-event verzorgen praktijksessies.

Kennissessie Brand New Day ‘Hoe verandert dienstverlening voor adviseurs in 2035?’: Mark Schipper (Freshmark) behandelt de trends die adviesdienstverlening voor pensioen en vermogen in 2035 gaan beïnvloeden.

Kennissessie Doelbeleggen ‘Maatwerk in de lijfrentemarkt: flexibele opties buiten de gebaande paden’: Voor de derde pijler zijn maatwerk, maar ook een bepaalde mate van flexibiliteit twee kernwoorden om tot een passend advies te komen voor de klant.

Kennissessie Evi Van Lanschot 'Wet Toekomst Pensioenen en de impact voor het nabestaandenpensioen'. Hanneke Kroonenberg (Hoofd Kenniscentrum Van Lanschot Kempen en bestuurslid FFP) zal in deze praktijksessie ingaan op de Wtp en de impact voor het nabestaandenpensioen. Welke acties zijn er nodig voor de werknemer?

Kennissessie NNEK & Dazure ‘Dierbaren financieel beschermen met Beleg & Bescherm’: met 'Beleg & Bescherm’ kunnen klanten hun toekomst beschermen door vermogen op te bouwen voor hun pensioen én zorgen ze dat hun dierbaren financieel beschermd mocht de belegger vroegtijdig komen te overlijden.

Kennissessie Scildon ‘Stop met duurzaam beleggen’: Dennis van der Putten, Chief Sustainability Officer bij Cardano, vertelt over de wereld van duurzaam beleggen en geeft daarnaast een toelichting bij een mooi voorbeeld van een holistische benadering van duurzaam beleggen.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Scildon vernieuwt website met AI

Scildon vernieuwt website met AI

Scildon heeft een nieuwe website gelanceerd. De nieuwe site maakt gebruik van kunstmatige intelligentie. Anjellina Tschi, Manager Brand & Marketing bij Scildon:...

Kijk op inkomensactualiteiten op VVP-event Inkomen

Kijk op inkomensactualiteiten op VVP-event Inkomen

VVP organiseert op dinsdagmiddag 2 juli haar zesde vakevent Inkomen. Dit met Janthony Wielink (Enkwest) en Annemieke Postema (AOVdokter, RADI AOV) als plenaire sprekers....

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Zekerheuts trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Medewerkers van Zekerheuts tonen trots de poster van  de VVP Advies Award 2024, nadat het kantoor is genomineerd in de categorie Zakelijk Advies. Johan van...

"Overhevelen individuele pensioenpot kan veel geld opleveren"

"Overhevelen individuele pensioenpot kan veel geld opleveren"

"Nederlanders staan erom bekend dat ze goed op de prijs van producten letten. Bij pensioen valt dat doorgaans tegen. Overstappen naar een beter derde pijler product...

Holistische benadering

Holistische benadering

(Uit katern Pensioen & Vermogen, VVP 2-2024) “Duurzaam beleggen op zich zou niet het doel moeten zijn, wel het creëren van een samenleving die bomen...

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. voor tweede keer genomineerd voor VVP Advies Award

Advies met M.I.N.T. is voor de tweede keer genomineerd voor de VVP Advies Award in de categorie Hypotheek Advies. "Weet je nog dat Advies met M.I.N.T. in 2022 genomineerd...

Nabestaandenpensioen vernieuwd

Nabestaandenpensioen vernieuwd

(Uit katern Pensioen & Vermogen, VVP 2-2024) De kennissessie van Evi van Lanschot op het VVP-event Pensioen & Vermogen stond in het teken van de vernieuwing...

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Van der Doelen trots op nominatie VVP Advies Award 2024

Trots. Dat is Ruud van der Doelen van Van der Doelen, genomineerd in de categorie Particulier Advies. Het kantoor telt in totaal vijftien medewerkers en heeft...

Ga in gesprek

Ga in gesprek

(Uit katern Pensioen & Vermogen, VVP 2-2024) Doelbeleggen.nl presenteerde op het VVP-event Pensioen & Vermogen haar lijfrente beleggingsrekening als flexibel...

Brand New Day biedt nu ook nabestaandenlijfrente aan

Brand New Day biedt nu ook nabestaandenlijfrente aan

Brand New Day breidt haar productaanbod uit met een nabestaandenlijfrente. Hiermee kunnen nabestaanden het opgebouwde persoonlijke pensioen van bijvoorbeeld een...