Bijzondere boeklancering 'Niet gezwicht voor de wereld' in september

Niet gezwicht voor de wereld (2020)

De lancering van het nieuwe boek van Ivo Valkenburg (al meer dan dertig jaar actief in de wereld van financiële dienstverlening),  met als titel Niet gezwicht voor de wereld – Transitie in de voetsporen van Kahlil Gibran vindt plaats op 26 september bij COCO-MAT, Haarlemmerplein 19 te Amsterdam. Het belooft een bijzondere bijeenkomst te worden met een online live-stream vanaf de locatie.

In Niet gezwicht voor de wereld sprak Valkenburg met 45 mensen die hun werk en leven in dienst stellen van mens, natuur en samenleving. Het boek is een ode aan alle mensen die – ondanks wat ze in onze wereld zien en ervaren – nog steeds geloven en laten zien dat het anders kan.

Ivo geeft krachtige voorbeelden uit Nederland en Roemenië. De voorbeelden laten zien dat we elkaar kunnen inspireren, over landsgrenzen heen. Dat er overal in de wereld parels te vinden zijn. En dat het zichtbaar maken van al die parels laat zien dat de vernieuwing die in de wereld gaande is, veel omvattender is dan soms wordt gedacht. Het zijn stuk voor stuk inspirerende voorbeelden van verbinding, vernieuwing en een gulden middenweg.

In Nederland sprak Ivo onder meer met de oprichters van MUD Jeans, Moyee Coffee, Chocolatemakers en United Economy en frisdoeners zoals NFM-Ambassadeur Li An Phoa (Drinkable Rivers), klokkenluider Roelie Post, strafrechtadvocaat Klaartje Freeke, arts Machteld Huber en geldhervormer Ad Broere.

Het geboortefeest van dit betekenisvolle boek belooft een ode aan het leven te worden. De geportretteerden zijn aanwezig, ofwel offline ofwel online, en er zijn bijzondere gasten. De boeklancering duurt van 11.00 uur tot 13.00 uur.

Reserveer HIER alvast een gesigneerd exemplaar en toegang tot de livestream.

 

IVO VALKENBURG

Ivo Valkenburg (1966) is al meer dan dertig jaar actief in de wereld van financiële dienstverlening. Eerst als financieel adviseur, later als facilitator van vernieuwingsprocessen binnen ondernemingen. Ivo is organisatieadviseur, mediator en interimmanager. Zeven jaar woonde hij in de bergen van Transsylvanië. In 2020 voelde hij zich geroepen om voor zijn werk terug te keren naar Nederland. Vanaf 1 september woont en werkt hij in Nederland en helpt hij  mensen in organisaties met de grote uitdagingen op financieel-economisch gebied.

 

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Waardering centraal in zomereditie New Financial Magazine

Waardering centraal in zomereditie New Financial Magazine

Waardering. Dat is het thema van de zomereditie van het New Financial Magazine, een uitgave van de stichting New Financial Forum. Als er één ding...

Femke Bakker (Turien): "Cruciaal voor bedrijven om je MVO-beleid volledig te omarmen"

Femke Bakker (Turien): "Cruciaal voor bedrijven om je MVO-beleid volledig te omarmen"

“Ik ben er van overtuigd dat de ‘sustainable revolution’ zich verder doorzet en grote impact zal hebben op alle aspecten van bedrijfsvoering. Gezien...

Gewoon... Doen! centraal in wintereditie New Financial Magazine

Gewoon... Doen! centraal in wintereditie New Financial Magazine

Gewoon... Doen! Dat is het thema van de wintereditie van het New Financial Magazine, een uitgave van de stichting New Financial Forum. De wintereditie bevat volop...

Divers & Inclusief centraal in herfsteditie New Financial Magazine

Divers & Inclusief centraal in herfsteditie New Financial Magazine

Divers & Inclusief. Dat is het themanummer van de herfsteditie van het New Financial Magazine, een uitgave van de stichting New Financial Forum. Het thema Divers...

Financiële sector, zet de kroon af van het ego

Financiële sector, zet de kroon af van het ego

“Ego is vaak de kroon op de financiële sector. Zet die kroon af en ontdek hoe veel mooier deze sector kan zijn”, aldus Antoinette Kalkman in de...

Amba Zeggen op Radio Eenvandaag: de financiële lessen uit IJsland

Amba Zeggen op Radio Eenvandaag: de financiële lessen uit IJsland

Wat is het geheim van het herstel van de financiële crisis in IJsland? De stichting New Financial Forum organiseerde samen met Ivo Valkenburg een Learning Journey...

Ivo Valkenburg publiceert Ebook Pure Life

Ivo Valkenburg publiceert Ebook Pure Life

De Engelstalige uitgave van Pure Life, de internationale editie van het laatstverschenen boek van Ivo Valkenburg, is zojuist in de vorm van een Ebook verschenen. Met...

Inschrijving Learning Journey Transsylvanië van start

Inschrijving Learning Journey Transsylvanië van start

"Transsylvanië kan ons zo veel leren… Het is de laatste uithoek van Europa waar nog echte duurzaamheid bestaat”, aldus Prins Charles, die...

Love made visible

Love made visible

Wie op zoek is naar pure inspiratie van mensen en organisaties kan terecht op de website www.lovemadevisible.eu. Hier verzamelt Ivo Valkenburg honderden (internationale)...

Internationale site vol pure inspiratie voor ondernemers

Internationale site vol pure inspiratie voor ondernemers

Wie op zoek is naar pure inspiratie van mensen en organisaties kan terecht op de website lovemadevisible.eu. Hier verzamelt Ivo Valkenburg honderden (internationale)...