Blinqx neemt Faster Forward en Nationale Hypotheekbond over

Ruud van der Kruk 2022

Blinqx heeft Faster Forward en de Nationale Hypotheekbond overgenomen. De toevoeging van deze merken versterkt de dienstverlening van Blinqx - de nieuwe naam van DIAS Group - in haar Verzekering & Hypotheek-segment.

André van Nieuwenhuijzen, directeur Faster Forward: “Met Blinqx hebben we een strategische partner gevonden om onze gedeelde visie – één totaalplatform voor de financiële dienstverlening – versneld en beter naar de markt te brengen. Wij delen de platformgedachte waarin alle relevante diensten voor het financieel intermediair samenkomen in een totaaloplossing. Door verregaande samenwerkingen binnen Blinqx Verzekering & Hypotheek wordt ons gezamenlijk platform nog completer en kunnen we versneld een aantal toevoegingen realiseren. Zo creëren we optimaal gebruiksgemak voor de klant.”

Jeroen Oversteegen, directeur van de Nationale Hypotheekbond, vult aan: “Door de stappen die we hiermee kunnen zetten, verbreden we het aanbod naar onze klanten. En dit betekent voor onze teams ook een mooie stap naar de toekomst.”

In een mailing aan adviseurs schrijft de Hypotheekbond verder: “De software van de Hypotheekbond zoals PortefeuilleSignalen, Fastlane en Uwkluis zal door deze nieuwe samenwerking nog beter gekoppeld gaan worden met onder andere Dias, Adviesbox, Finly, Faster Forward, MyTP, FinData, Holland Webservices en FinConnect. Door nauw samen te werken met de softwareleveranciers binnen het Verzekering & Hypotheek-segment van Blinqx kunnen we dit platform naar een nog hoger niveau tillen.  

“In deze combinatie met tools, zoals klantportalen, formulieren en adviespakketten, creëren we het meest hoogwaardige platform van de markt, met optimaal gebruiksgemak voor je bedrijf en je klanten.”

Faster Forward en de Nationale Hypotheekbond blijven herkenbaar in de markt

Ruud van der Kruk (foto), CEO Blinqx: “Faster Forward en de Nationale Hypotheekbond hebben een sterk en ondernemend management team met jarenlange ervaring in software voor de financiële branche. Zij blijven na de overname aan boord om verdere groei te bevorderen. Dit sluit perfect aan bij de filosofie en het DNA van Blinqx om het ondernemerschap na overname te blijven stimuleren. Faster Forward en de Nationale Hypotheekbond blijven herkenbaar in de markt als onderdeel van Blinqx.”

De toevoeging van Faster Forward en De Nationale Hypotheekbond aan het Blinqx Verzekering & Hypotheek-segment brengt een totaaloplossing voor het financieel intermediair. Hierin komen softwareoplossingen als DIAS, Elements, Adviesbox Online, Fastlane, Finly, Portefeuille Signalen en MyTP samen in een platform voor gebruiksgemak. Daarnaast faciliteert dit platform optimale connectiviteit voor data uitwisseling met softwareoplossingen van derden. Komende periode wordt deze totaaloplossing stap voor stap verder vormgegeven en uitgerold.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Serie Actief Klantbeheer (6): meer omzet van bestaande klanten

Serie Actief Klantbeheer (6): meer omzet van bestaande klanten

VVP publiceerde afgelopen maanden in de nieuwsbrief en op de site verslagen van de etappes van de Actief Klantbeheer Tour door Nederland van Dirk van Haarlem (accountmanager/trainer...

Victor ter Beke opvolger Soelimen Lafkiri bij Blinqx

Victor ter Beke opvolger Soelimen Lafkiri bij Blinqx

Victor ter Beke is Soelimen Lafkiri opgevolgd als Managing Director bij Blinqx Verzekering & Hypotheek. Lafkiri gaat zich focussen op zijn rol als CCO van Blinqx....

Marc van Nuland versterkt Blinqx als strategisch adviseur

Marc van Nuland versterkt Blinqx als strategisch adviseur

Blinqx heeft Marc van Nuland aangetrokken als strategisch adviseur. In deze rol is hij betrokken bij de verdere ontwikkeling van de strategische groei van Blinqx....

Periodiek en proactief!  (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 5)

Periodiek en proactief! (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 5)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’ gaat...

Blinqx introduceert eBlinqx voor Verzekering & Hypotheek

Blinqx introduceert eBlinqx voor Verzekering & Hypotheek

Blinqx heeft het alles-in-een-platform eBlinqx voor Verzekering & Hypotheek gelanceerd. In dit platform zijn de vele oplossingen die Blinqx biedt gebundeld:...

Duurzame relaties leveren altijd meer op (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 4)

Duurzame relaties leveren altijd meer op (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 4)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk van Haarlem zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’...

De toekomst is nu

De toekomst is nu

(Jeroen Oversteegen, Nationale Hypotheekbond, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) In de steeds veranderende wereld van de hypotheek-en verzekeringsbranche...

Maak dienstverlening soepeler en flexibeler (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 3)

Maak dienstverlening soepeler en flexibeler (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 3)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk van Haarlem zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’...

Nazorg zit in ons DNA (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 2)

Nazorg zit in ons DNA (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 2)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk van Haarlem zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’...

Vertrouwen behouden (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 1)

Vertrouwen behouden (Actief Beheer Ronde van Nederland, etappe 1)

Hoe actief is adviserend Nederland met Klantbeheer? Dirk van Haarlem zoekt het uit! En dat doet hij actief! Tijdens de ‘Actief Beheer Ronde van Nederland’...