Eerste nominaties Adfiz Prestatie Onderzoek

Adfiz Prestatie Onderzoek 2024 logo

Florius, NN en NN/Ohra zijn genomineerd in de categorie Duurzame Ontwikkeling van het Adfiz Prestatie Onderzoek 2024, Dazure, NN en Summa Adviesgroep in de categorie Klantbelang.

Duurzame Ontwikkeling

Adfiz: "Naast een aantal aanpassingen waardoor de Verduurzaam Hypotheek flexibeler wordt, biedt Florius nu ook een online energiebespaarcheck en een persoonlijk verduurzamingsadvies door een externe partij. Als onderdeel van de ondersteuning van adviseurs, maakt Florius adviseurs attent op klanten binnen de portefeuille waar vermoedelijk veel verduurzaming mogelijk is. En tenslotte biedt Florius (tijdelijk) een gratis vaststelling van het nieuwe energielabel nadat er verduurzamingsmaatregelen zijn doorgevoerd.

"Nationale-Nederlanden heeft een apart klimaat acceptatieteam ingericht waar adviseurs en klanten nieuwe initiatieven kunnen voorleggen om te zoeken naar mogelijkheden om de verzekerbaarheid te verbeteren. Dit verlaagt de drempel voor nieuwe verduurzamingstechnieken om breed uitgerold te kunnen worden. 

"Zorggenoot, een initiatief van Nationale-Nederlanden/Ohra, biedt mantelzorgers ondersteuning door middel van praktische tips, een luisterend oor en handvatten om de werk-privé balans beter te kunnen managen. Ook helpt Zorggenoot leidinggevenden om mantelzorg onder de medewerkers bespreekbaar te maken."

Klantbelang

Adfiz: "Met GoedIdee VoogdijVerzekerd beoogt Dazure de eerste écht complete oplossing te bieden om kinderen én de voogd/overblijvende ouder na een overlijden financieel te verzorgen en de nalatenschap praktisch te regelen. Sociale voorzieningen in Nederland zijn niet toereikend of aanwezig om kinderen op dezelfde manier te laten blijven leven, studeren en ontwikkelen bij overlijden van een van de beide ouders of beiden. De VoogdijVerzekerd stelt in deze situatie het belang van het kind centraal.

"Arbeidsongeschikte werknemers met een WIA-uitkering bij Nationale-Nederlanden waren tot voor kort zelf verantwoordelijk om hun gegevens over hun arbeidsongeschiktheid aan de verzekeraar door te geven. Zieke werknemers hoeven deze informatie nu zelf niet meer door te geven, omdat er een optimaliseringsslag is gemaakt via een SUAG-koppeling met het UWV. Nationale-Nederlanden kan hierdoor de klanten beter en sneller van dienst zijn, zodat zij zich kunnen richten op een goed herstel en zij hierin beter ondersteund worden.

"Summa Adviesgroep maakt het mogelijk dat AED’s in de openbare ruimte gemakkelijk verzekerbaar zijn. Bij vernieling of diefstal vindt er herstel in natura plaats. De verzekeringsoplossing zal leiden tot meer beschikbare AED’s. De oplossing is beschikbaar voor nieuwe en bestaande apparaten (binnens- en buitenshuis). Met dit initiatief wil Summa Verzekering een aanzienlijk verschil maken en talloze levens redden."

De uiteindelijke winnaars per categorie worden op 11 januari bekend gemaakt tijdens de Adfiz Nieuwjaarsbijeenkomst.

Reactie toevoegen

 
Ook DNB oppert nu verduurzamingsplicht

Ook DNB oppert nu verduurzamingsplicht

Ook De Nederlandsche Bank (DNB) oppert nu een verduurzamingsplicht bij de aankoop van een nieuwe woning. Dit als andere maatregelen niet voldoende werken. Het overgrote...

ChatGPT versus Enno Wiertsema

ChatGPT versus Enno Wiertsema

Nieuw in VVP in 2024: de redactie legt een vraag voor aan ChatGPT en laat vervolgens een deskundige van vlees en bloed op het antwoord reageren. In VVP 2 is de prompt:...

Tweedeling op markt voor energiezuinige woningen neemt in rap tempo toe

Tweedeling op markt voor energiezuinige woningen neemt in rap tempo toe

Waar in 2021 zo’n een op de drie aangekochte woningen een energiezuinig label had in het hogere prijssegment, betreft dat twee jaar later de helft van de woningen....

Actie

Actie

(Voorwoord Willem Vreeswijk in VVP 2-2024) “Hoe zorgen we ervoor dat het eerlijker wordt in de samenleving, dat iedereen mee kan doen en dat de kloof tussen...

ChatGPT versus Enno Wiertsema

ChatGPT versus Enno Wiertsema

(Uit VVP 2-2024) Nieuw in VVP in 2024: de redactie legt een vraag voor aan ChatGPT en laat vervolgens een deskundige van vlees en bloed op het antwoord reageren....

Bewustwording is de essentie

Bewustwording is de essentie

(Rubriek 'Duurzaam advies in praktijk', VVP 2-2024) “Duurzaamheid is een onderwerp waar we inmiddels niet meer omheen kunnen en waar we bij Geerts op verschillende...

Modelbrief

Modelbrief

(Adfiz in Ken je vak! VVP 2-2024) Samen met het Verbond van Verzekeraars heeft Adfiz stappen gezet om het traject collectieve waardeoverdracht te standaardiseren...

Verduurzaming is noodzaak én nuttig

Verduurzaming is noodzaak én nuttig

(Uit VVP-special Duurzaam Advies 2024) “Verduurzamen is een noodzaak, maar ook nuttig”, zeggen Alexander en André Vugts van Vugts Verzekeringen...

Bij Lot online hypotheek verhogen voor verduurzaming

Bij Lot online hypotheek verhogen voor verduurzaming

Lot Hypotheken biedt bestaande klanten voortaan de mogelijkheid online een hypotheekverhoging van maximaal 25.000 euro aan te vragen voor energiebesparende maatregelen....

Duurzaamheid en betekenis

Duurzaamheid en betekenis

(Karin Kasdorp en Erik Friedeberg in VVP-special Duurzaam Advies 2024) Het is een mooie term – duurzaamheid. Maar wat verstaan we er eigenlijk onder? Voor...