Reaal deelt Slurpzakken uit na stormschade

Slurpzakken

Klanten van Reaal die vorige week schade hebben opgelopen door de extreme wind- en hoosbuien ontvangen een Slurpzak. Dit is een zak die binnenstromend water opneemt en tegelijkertijd buiten de deur houdt. Dinsdag ontving de heer Dekker uit Hoofddorp de eerste Slurpzak uit handen van financieel adviseur Roeland Vellinga.

Dekker: “Door de storm waaide de kap van onze schoorsteen en liep er veel water naar binnen. Gelukkig heeft Reaal snel een aannemer kunnen regelen die de schade hersteld heeft. Hopelijk krijgen we niet nog een keer te maken met waterschade, maar als het nog een keer gebeurt, dan zijn we voorbereid. De Slurpzak komt dan goed van pas.”

Sitske Mauritsz, COO Schadeverzekeringen bij Reaal: “De huidige klimaatverandering gaat gepaard met flinke regen-, hagel- en onweersbuien, maar ook met grote droogte of stevige stormen. Dit leidt steeds vaker tot grote schades aan onder andere woningen en auto’s. Om overlast en ellende bij onze klanten te voorkomen zijn we altijd opzoek naar innovatieve oplossingen. Door mensen, die recent zijn getroffen door wind- en hoosbuien, te voorzien van een Slurpzak hopen we dat zij in toekomst beter zijn toegerust mocht het noodlot weer toeslaan. Met deze actie hopen we tegelijkertijd een bijdrage te leveren aan het verhogen van het bewustzijn over de gevolgen van klimaatverandering.”

Reactie toevoegen

 
Meer over
Bij Reaal nu ook mutaties via MijnAOV

Bij Reaal nu ook mutaties via MijnAOV

Voortaan kunnen financieel adviseurs ook online mutaties doorgeven via MijnAOV. Daardoor zijn bij Reaal AOV aanvragen, claims èn mutaties nu geheel online...

Reaal: overname Vivat geen consequenties voor samenwerking intermediair

Reaal: overname Vivat geen consequenties voor samenwerking intermediair

"Deze overeenstemming over de verkoop van Vivat heeft op dit moment geen consequenties voor onze samenwerking", zo schrijft Reaal aan het met haar samenwerkende...

Verbond schat schade noodweer op tientallen miljoenen euro's

Verbond schat schade noodweer op tientallen miljoenen euro's

Het noodweer van de twee afgelopen nachten heeft naar verwachting voor tientallen miljoenen euro's aan schade opgeleverd door omgewaaide bomen, wateroverlast, hagel...

Stichting Salvage rukt 28 keer uit tijdens noodweer

Stichting Salvage rukt 28 keer uit tijdens noodweer

Tijdens de storm die dinsdagavond over Nederland raasde, is Stichting Salvage 28 keer uitgerukt om eerste hulp namens de gezamenlijke verzekeraars te bieden. De...

"Bind de trampoline goed vast"

"Bind de trampoline goed vast"

Voorafgaand aan het noodweer dinsdagavond waarschuwde Reaal voor schade door rondvliegend tuinmeubilair. Sitske Mauritsz, COO Schadeverzekeringen bij Reaal: “Gelukkig...

Reaal biedt orv voor senioren

Reaal biedt orv voor senioren

Reaal heeft het orv-assortiment uitgebreid van één naar drie. Naast de bestaande orv (orv Plus), is er nu ook een basis orv voor starters (orv Start)...