Bevrijd jezelf uit het woud van adviesregels

Silvia Janssen (nieuw)

"Bevrijd jezelf uit het woud van regels. Silva Janssen (Oostdam & Partners) laat in haar workshop op de Dag van het Topadvies van 21 juni zien hoe dit moet. Zij biedt een overzicht van de regels voor advieskantoren plus een nieuwe aanpak hoe je hiermee om kan gaan en laat zien dat je veel meer bereikt als je je goed afstemt op wat je klant vindt in plaats van de wat de regels voorschrijven. 

“Compliance is geen doel op zich", zegt Janssen. "Waar het om gaat, is de kwaliteit van de dienstverlening. Compliance is het middel daartoe. Anders dan velen denken, gaat kwaliteitsverbetering samen met commercieel succes! En niet onbelangrijk, ook met plezier in je vak." Ervaar het zelf tijdens de workshop 'Hoe vertaal je nieuwe (Wft-)spelregels in praktische oplossingen voor financieel adviseurs.'

 

HOGE WAARDERING ADVISEURS

De Dag van het Topadvies is hét platform voor de onafhankelijke adviseurs van Nederland. De vorige twee edities werden door adviseurs gewaardeerd met een 9. Met deze derde editie wil VVP adviseurs opnieuw een spectaculair event bieden van het hoogste praktijkniveau. Met onder meer: Bertjan Scheepbouwer (directeur Lukassen & Boer), Jack Vos (Luyten Adviesgroep), Robin van Beem (Polis Advocaten), Silvia Janssen (Oostdam & Partners), Jelle Bartes (Next Step Factory), Björn Bierhaalder (MCH Consultancy), Bob Klijn (Herenvest) en Piet Mars (AFAS). Met verdieping van intermediaire vraagstukken als: hoe krijg ik mijn mensen mee, hoe combineer ik compliance en commercie, hoe positioneer ik mij als adviesbedrijf en hoe ga ik als kantoor om met de veranderende juridische wereld?

Deze derde Dag van het Topadvies vindt plaats op 21 juni in het DaVinci Theater in Leusden. Ontvangst 12,30 uur. Deelnamekosten bedragen € 75,- exclusief BTW per persoon voor abonees van VVP. Niet-abonnees betalen € 125,- exclusief BTW. Mis deze mooie adviesdag niet! Voor meer informatie en inschrijfmogelijkheid, klik HIER.

Reactie toevoegen

 

Reacties

K.M. Kreeft - 20 april 2017

Kan er niet bij zijn maar ben wel erg benieuwd. Een advies om niet 100% naar de regels te leven maar naar de klant zijn belangen is mij weliswaar uit het hart gegrepen, maar ook erg link. Als er ook maar ergens iets niet goed gaat wordt in ons land immers meteen het regelboek erbij gepakt en oh wee als je niet tot op de letter gedaan hebt wat die voorschrijven. Kan je wel zeggen dat je het klant belang voorop had, maar er is iets fout gegaan en jij hebt een regel niet tot op het bot nageleefd, dus hang je.

VVP liever thuis ontvangen?

VVP liever thuis ontvangen?

In deze tijd werken veel mensen vanuit huis. Niemand weet hoe lang dit nog zal duren. Vakblad VVP biedt kennis, visies,best practices en de achtergronden bij het...

Drost: "Vertrouwen in eigen kracht bij intermediairorganisaties ver te zoeken"

Drost: "Vertrouwen in eigen kracht bij intermediairorganisaties ver te zoeken"

"Afgaande op de berichten in de vakmedia houdt het onderwerp ‘actieve provisietransparantie’ de gemoederen binnen de financiële dienstverlening...

De persoonlijk adviseur is een bedreigde soort (blog Henri Drost)

De persoonlijk adviseur is een bedreigde soort (blog Henri Drost)

(Blog door Henri Drost, Oostdam & Partners) Een beetje intermediairbedrijf in de financiële dienstverlening is in staat marges te realiseren van tien tot...

Katern Zorg & Verzuim in nieuwe VVP

Katern Zorg & Verzuim in nieuwe VVP

Actief Klantbeheer is goed voor klant én adviseur. Dat is de boodschap van VVP 04-2021. De ondertekenaars van het Manifest Actief Klantbeheer en adviseurs...

Veel wisselingen in Top 100 belangrijkste personen adviesmarkt

Veel wisselingen in Top 100 belangrijkste personen adviesmarkt

De nieuwe Top 100 van de honderd belangrijkste personen in de financiële adviessector kent veel wisselingen ten opzichte van de eerste publicatie, november...

VVP Nieuws APP: het verzekeringsnieuws overzichtelijk op een rij

VVP Nieuws APP: het verzekeringsnieuws overzichtelijk op een rij

Wat is er nou makkelijker dan al het laatste financiële nieuws bij elkaar te hebben? De VVP Nieuws App voorziet u van al het verzekerings-, hypotheek- en ander...

Dag van het Topadvies nu op 7 oktober

Dag van het Topadvies nu op 7 oktober

De VVP Dag van het Topadvies is als gevolg van de coronacrisis verplaatst van 18 juni naar 7 oktober 2020. Belangrijk onderdeel van deze dag is de verkiezing van...

Waardering centraal in zomereditie New Financial Magazine

Waardering centraal in zomereditie New Financial Magazine

Waardering. Dat is het thema van de zomereditie van het New Financial Magazine, een uitgave van de stichting New Financial Forum. Als er één ding...

Daling aantal advieskantoren komt tot stilstand

Daling aantal advieskantoren komt tot stilstand

De continue daling van het aantal intermediairbedrijven lijkt enigszins tot stilstand te komen, zo constateren het Ratinginstituut Financieel Dienstverleners (RiFD)...