Lindenhaeghe neemt weer Wft-examens af

Examenzaal via Pixabay

Lindenhaeghe gaat vanaf 7 april weer examens afnemen. Op de site van LIndenhaeghe is te lezen: "Opleidingen tot 1 juni vinden veelal plaats in een Virtual Classroom. Wij nemen contact op met iedereen die een opleiding heeft gepland in de periode tot 1 juni 2020. En er is goed nieuws van DUO: examens kunnen weer geboekt worden en vanaf 7 april kun je weer examen doen.”

Dit nieuws volgt na een brief aan alle exameninstituten. "Het kabinet heeft 31 maart jl niet besloten tot extra coronamaatregelen. Gelet hierop heeft het ministerie van Financiën, in overleg met CDFD en DUO , besloten met ingang van 7 april weer Wft-examens ter beschikking te stellen (alle inschrijvingen met afnamedatum 1 april tot en met 6 april blijven geblokkeerd)", aldus de brief van CDFD en DUO.

Dit betekent dat de webservicekoppeling/inschrijfmodule op 2 april (einde van de dag) weer zal worden opengesteld. Daarna kunt u weer nieuwe inschrijvingen, gewijzigde inschrijvingen en uitschrijvingen voor Wft-examens uitwisselen met JUNO."

CDFD en DUO benadrukken dat het de verantwoordelijkheid blijft van de exameninstituten om het afnameproces op de afnamelocaties zodanig te organiseren dat voldaan wordt aan de actuele kabinetsmaatregelen tegen verspreiding van het coronavirus.

Lindenhaeghe: "Wij volgen uiteraard de richtlijnen van het RIVM. Daarnaast nemen wij als opleider onze maatschappelijke verantwoordelijkheid naar cursisten, klanten en medewerkers in een gezamenlijke missie om verspreiding van het coronavirus te voorkomen: voorlopig vinden er geen opleidingen op locatie plaats. We zorgen er wel voor dat kennis beschikbaar blijft: online.”

Reactie toevoegen

 

Reacties

Stijn Brouwers - Boruwers Assurantien 2 april 2020

En maar weer het bewijs van CDFD dat zij geen millimeter willen opschuiven. Deze groep ambtenaren zitten er voor hun eigen belang. En maar vragen verzinnen voor een periode van 3 jaar. Gelukkig volgen wij geen PE rondes meer.

Deborah Berg - SNS Bank 2 april 2020

zie eerdere reactie: Arnold Erhardt- MMK Opleidingen BV 09:42 Verbazing alom en woede bij de cursisten. Een reactie van een kandidaat van mij vandaag n.a.v. het openstellen door DUO van examenmogelijkheden: "Voel me goed genaaid dat 1 week voor 01 april de deuren worden gesloten en 7 april weer open gaan. Met dat verschil dat de stof is verandert naar nieuwe actualiteiten. Wie me het verschil kan uitleggen qua corona situatie 23 maart en 7 april ga ik feliciteren. " In andere bewoordingen sluit ik mij hier helemaal bij aan! Ik ben het hier helemaal mee eens. Een week van tevoren annuleren en nu weer per 7 april op examen kunnen gaan, maar wél aanpassing van de stof. 30 hoofdstukken, waarvan 10 geschrapt en 10 nieuwe toegevoegd. (kleine aanpassingen volgens jullie)! ik vind dit echt niet kunnen.

Arnold Erhardt - MMK Opleidingen BV 2 april 2020

Verbazing alom en woede bij de cursisten. Een reactie van een kandidaat van mij vandaag n.a.v. het openstellen door DUO van examenmogelijkheden: "Voel me goed genaaid dat 1 week voor 01 april de deuren worden gesloten en 7 april weer open gaan. Met dat verschil dat de stof is verandert naar nieuwe actualiteiten. Wie me het verschil kan uitleggen qua corona situatie 23 maart en 7 april ga ik feliciteren. " In andere bewoordingen sluit ik mij hier helemaal bij aan!

Meer over
Zesde Dag van het Topadvies op 7 oktober in DUS (De Utrechtse Stadsvrijheid)

Zesde Dag van het Topadvies op 7 oktober in DUS (De Utrechtse Stadsvrijheid)

De zesde Dag van het Topadvies heeft als missie een bijdrage te leveren aan het verder future proof maken van het maatschappelijk ongelooflijk relevante adviesvak...

Maak van je advieskantoor een klant-energieke organisatie

Maak van je advieskantoor een klant-energieke organisatie

Hoe breng je een organisatie helemaal met elkaar in verbinding en hoe kun je klant-energie door je organisatie laten stromen. Klant-energie is de feedback van klanten...

How to be future proof als advieskantoor

How to be future proof als advieskantoor

Niet met prijs, niet met producten, niet met kennis, maar met een klantgerichte dienstverlening maak je het echte onderscheid als onafhankelijk advieskantoor....

Maak kennis met het advieskantoor anno 2025

Maak kennis met het advieskantoor anno 2025

De digitale revolutie heeft op alle sectoren in de maatschappij een enorme invloed, maar naast de technologische veranderingen verandert ook het gedrag...

Dag van het Topadvies: update belangrijke trends financiële adviesmarkt

Dag van het Topadvies: update belangrijke trends financiële adviesmarkt

Vooruit naar vroeger, zo omschrijven trendverkenners Jan-Henk Bouman en Wim van Rooijen van Fountainheads, technologische ontwikkelingen zoals Artificial Intelligence...

Future skills in de adviespraktijk: Harvard onderhandelen

Future skills in de adviespraktijk: Harvard onderhandelen

Een veranderende maatschappij vraagt om veranderende competenties. Dat geldt voor professionals in het algemeen, maar vooral voor professionals in de financiële...

Bijna alle hypotheekadviseurs worden opgeleid tot Adviseur Duurzaam Wonen

Bijna alle hypotheekadviseurs worden opgeleid tot Adviseur Duurzaam Wonen

Dit jaar wordt circa tachtig procent van alle hypotheekadviseurs opgeleid tot Adviseur Duurzaam Wonen. Zo'n tachtig bedrijven en instanties uit de hypotheekmarkt...

Lindenhaeghe biedt examens-op-afstand

Lindenhaeghe biedt examens-op-afstand

Lindenhaeghe is naar eigen zeggen de eerste financiële opleider die inzet op het afnemen van toetsen onder examencondities op afstand. Inschrijven is mogelijk...

Adviseurs maken nog steeds geen haast met PE-examen(s)

Adviseurs maken nog steeds geen haast met PE-examen(s)

Het aantal mensen dat in de aanloop naar 1 april zijn PE-examen(s) heeft gedaan, nam de voorbije maanden toe. Dat is te zien in de jongste CDFD-cijfers. Wie tot...

Lindenhaeghe gaat volledig digitaal opleiden

Lindenhaeghe gaat volledig digitaal opleiden

Digitaal lesgeven is het uitgangspunt van het nieuwe opleidingsaanbod van Lindenhaeghe. Zowel (verplichte) Wft-opleidingen als verschillende vak- en vaardigheidstrainingen...