Winnaars Adfiz Prestatie Onderzoek 2024

Winnaars Adfiz Prestatie Onderzoek 2024 DEF

Dazure, Florius, Nationale-Nederlanden en TAF zijn de categoriewinnaars van het Adfiz Prestatie Onderzoek 2024. De winnaars zijn donderdag bekend gemaakt op de Adfiz Nieuwjaarsbijeenkomst.

Categorie Duurzame ontwikkeling: winnaar Florius met ‘Duurzame Innovatie’

De jury: "Florius was in 2019 vooruitstrevend met de introductie van een aparte verduurzamingshypotheek. Door het aanbod in 2023 op flink wat punten aan te scherpen neemt Florius een nieuwe voorsprong. De ingezonden bijdrage van Florius valt op door haar volledigheid, overzichtelijkheid en doeltreffendheid. De website biedt adviseurs een krachtige tool om klanten die voor verduurzaming in aanmerking komen in beeld te brengen en te begeleiden bij het verduurzamingsproces van hun woning. Florius heeft daarbij oog voor zowel de klant als voor de adviseur. De doorlopende innovatie van Florius, de voordelen die aan de klanten worden geboden, de manier waarop de adviseur hierbij betrokken en ondersteund wordt en de volledigheid van het totale pakket vindt de jury een voorbeeld voor de rest van de markt. Waarbij de jury de hoop én de wens uitspreekt dat het tijdelijk door Florius betaalde vaststellen van het nieuwe energielabel nadat er verduurzamingsmaatregelen zijn genomen, een definitief karakter zal krijgen."

Categorie Klantbelang: winnaar Dazure met ‘GoedIdee VoogdijVerzekerd’.

De jury: "Met dit product laat Dazure zien dat dat het de verzekeraar werkelijk te doen is om producten in de markt te zetten die van toegevoegde waarde zijn voor de samenleving. In dit geval voor een kind dat
onverhoopt zijn ouders of een van beiden verliest. Tegelijk ook van grote waarde voor de voogd/overblijvende ouder. De jury prijst Dazure voor dit product omdat het zich niet alleen richt op financiële zekerheid, maar er ook nog in voorziet dat de belangrijkste zaken rond het regelen van de voogdij en de afwikkeling van de nalatenschap worden geregeld. Het voorkomt dat de voogd met onoverkomelijke financiële en praktische vraagstukken worden geconfronteerd. Het leidt ertoe dat een kind op dezelfde manier kan blijven leven. De jury ziet dit product als een ‘brengproduct’ naar de klant, dat zijn weg zeker zal kunnen vinden via de adviseur.

Categorie Ketenefficiency: winnaar TAF met 'Inkomensverklaring'.

De jury: "De wijze van vaststelling van het inkomen voor de AOV-dekking door een derde onafhankelijke biedt voordeel aan zowel de adviseur als klant. De vaststelling is efficiënt, transparant en voorspelbaar. Door de objectieve wijze van vaststelling biedt het de gewenste duidelijkheid over de dekking, wat het proces voor betrokkenen ten goede komt. De toepassing is vernieuwend en een voorbeeld voor andere aanbieders. Met het oog op de veranderingen op het gebied van wetgeving rond de AOV is heel goed mogelijk dat er meer vraag komt naar dergelijke toepassingen. Wanneer de verplichtstelling er komt zullen veel klanten hier gebruik van maken en de oplossing biedt daarom een potentiële efficiencyslag in de acceptatie van deze risico’s."

Categorie Verzekerbaarheid: winnaar NN met 'DataSmart'.

De jury: "Datasmart is een voorbeeld hoe de inzet van technologische preventiemiddelen kan helpen schade te voorkomen in plaats van te herstellen. Meten is weten. In zijn eenvoud is de oplossing uniek en vernieuwend. Het biedt concreet voordeel voor klant, adviseur en aanbieder doordat risico’s eerder in beeld zijn wat invloed heeft op de schadelast en daarmee zorg voor verbetering van de verzekerbaarheid. Het initiatief is veelbelovend en een voorbeeld voor andere verzekeraars."

DataSmart is een oplossing die alarm slaat vóórdat er brand ontstaat bij de ondernemer. Door middel van sensoren detecteert DataSmart van Nationale-Nederlanden risicovolle situaties, bijvoorbeeld
door gedrag of slijtage, en stuurt een alert naar de ondernemer met een advies welke maatregelen genomen kunnen worden om brandrisico te voorkomen. DataSmart detecteert ook acuut risico, bijvoorbeeld een snel toenemende temperatuur, en alarmeert de ondernemer zodat deze zo snel mogelijk kan ingrijpen en hulp kan inroepen.

 

 

Reactie toevoegen

 
NN start online portaal voor slachtoffers letselschade

NN start online portaal voor slachtoffers letselschade

NN heeft het Letselschadeportaal geopend. In dit portaal kunnen slachtoffers eenvoudig de afwikkeling van hun letselschade volgen, documenten uploaden en communiceren...

It’s a wonderful (advies)world!

It’s a wonderful (advies)world!

(Uit katern Pensioen & Vernogen, VVP 2-2024) It’s a wonderful world, zong Hubrien Meijaard (Stan&Wende) op het 19 maart gehouden VVP-event Pensioen...

Bewustzijn cruciaal

Bewustzijn cruciaal

(Uit katern Pensioen & Vermogen, VVP 2-2024) Daalt de waarde van de belegging, dan is de klant meer verzekerd en andersom. Dat is de korte samenvatting van...

Dazure "Een orv is geen grapje"

Dazure "Een orv is geen grapje"

"Met de cynische ondertoon die wij zeker op 1 april gepast vinden", heeft Dazure gewezen op het belang van de steeds minder gesloten overlijdensrisicoverzekering....

Roy van den Anker: "Andere knoppen voor een ander resultaat"

Roy van den Anker: "Andere knoppen voor een ander resultaat"

"In december deelde de stichting New Financial Forum een artikel van mijn hand op LinkedIn. In dit artikel hield ik een pleidooi om na jaren van aandacht voor de...

Florius van start met brondatacoach

Florius van start met brondatacoach

Florius is gestart met een brondatacoach die hypotheekadviseurs ondersteunt bij het gebruik van brondata voor een snellere verwerking van hypotheekaanvragen.Dit...

NN: "Advies Octas biedt opties voor oplossen hardheden WIA"

NN: "Advies Octas biedt opties voor oplossen hardheden WIA"

Nationale-Nederlanden is positief dat het rapport van OCTAS aandacht heeft voor de noodzaak van preventie en draagt graag hiervoor mogelijke praktische oplossingsrichtingen...

Special Duurzaam Advies VVP en INSVER: winst in alle opzichten

Special Duurzaam Advies VVP en INSVER: winst in alle opzichten

Duurzaamheid is een onderdeel van modern ondernemerschap. Iedere adviseur zal actie moeten ondernemen. Aldus Kees Dullemond (INSVER) in de special Duurzaam Advies...

VVP poll: omdat een persoonlijk pensioenplan cruciaal wordt onder de Wtp ga ik mijn klanten proactief benaderen.

VVP poll: omdat een persoonlijk pensioenplan cruciaal wordt onder de Wtp ga ik mijn klanten proactief benaderen.

De stelling van komende week luidt: 'Omdat een persoonlijk pensioenplan cruciaal wordt onder de Wtp ga ik mijn klanten proactief benaderen'. Deze stelling is ingegeven...

Tweede editie ALS Financieel Diner op 7 november

Tweede editie ALS Financieel Diner op 7 november

Nationale Waarborg organiseert samen met Dazure en Zeevat Hypotheken & Verzekeringen, namens Stichting ALS Nederland, op donderdag 7 november het tweede ALS...