Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 7)

Ruim 600 branchegenoten op eerste VIP Innovatie Event.

Meer dan dertig praktijksessies biedt het VIP Congres ACT NOW! van VVP en Contactgroep Automatisering op 4 juli. In een aantal berichten op de VVP-site geven we de komende weken meer informatie over deze praktijksessies.

Stiply, Erik van Doorn: Simpel digitaal ondertekenen 

Lijkt mijn met paint gemaakte handtekening voldoende op die van mijn ID? Er is veel onduidelijkheid over het digitaal aanvaarden van een hypotheek. Er zijn diverse organisaties die verschillende controles uitvoeren voordat een ondertekend contract definitief wordt geaccepteerd. Een veel gehoorde is de controle van de handtekening (gemaakt met paint) met de handtekening op een identiteitsdocument. Maar is dit anno 2023 nog wel nodig? Is de consument tegenwoordig niet anders gewend? 

Tjip, Maarten de Jonge: Slimmere klantreizen 

Maarten de Jonge laat je zien hoe het bereiken van meer loyalere klanten en efficiency samen op gaan. Met de Smart Journeys van TJIP krijgen consumenten en financieel dienstverleners beter inzicht en overzicht wat leidt tot betere keuzes rond het afsluiten en aanpassen van financiële producten. Als financieel dienstverlener kun je daarbij inspelen op behoeften van verschillende klanttypen inzake hun informatievoorziening en klantbedieningen – met en zonder advies of een combinatie daarvan. Bovendien kent The Platform Engineer een modulaire aanpak waarmee hun opdrachtgevers zeer gericht en efficiënt klantreizen innoveren. De Smart Journeys van TJIP zijn dus win/win. Ontdek de kracht van deze aanpak voor jouw organisatie. 

Topicus, Jeroen Heijnen: Verduurzamen zonder obstakels 

Verduurzaming van de gebouwde omgeving is een belangrijk maatschappelijk thema. Toch blijft de versnelling die nodig is om de doelstellingen uit het Parijs-akkoord te behalen voorlopig uit. Veel bewoners weten niet waar ze moeten beginnen, hebben andere prioriteiten of hebben niet de financiële middelen en geldverstrekkers wachten op de exacte invulling van wetgeving. 

Verduurzaming wordt met name tijdens het beheer van hun klanten nog niet breed ingezet onder hypotheekadviseurs. Gemeenten en overheden hebben moeite om de initiatieven met een locatie karakter te schalen. Wij durven groot te denken: wat als buurtparticipatie, AI-modellen met de meest optimale verduurzamingsopties, ideale financieringsopties, energiecoaches en aannemers samen komen op één platform? Kom luisteren en meepraten... 

WeGroup, Arjuna Bosch met Ronald Rongen: Klantgericht, pro-actief adviseren 

Hoe gebruik je jouw klantdata optimaal voor een efficiënte en proactieve dienstverlening? Samen met onze partner ANVA bieden we een geïntegreerde aanpak voor effectieve risicoanalyses en adviezen op het gebied van schadeverzekeringen en preventie. Door uitgebreide koppelingen aan twee kanten zorgen we voor een enorme efficiencyslag. Hiermee geef je je dienstverlening een boost, bespaar je tot 50 procent tijd en voorkom je fouten gedurende het hele proces. Ontdek hoe de nieuwste technologie van WeGroup naadloos aansluit op jouw ANVA inrichting. Wij maken innovatie beschikbaar voor iedereen. 

Yellowtail Conclusion, Mirjam Fuchs: De toekomst van advies 

De breakout van Yellowtail Conclusion staat garant voor een flinke dosis inspiratie over de toekomst van advies. Welke digitale oplossingen gaan de markt transformeren en welke best practices zijn er al? We nemen je mee in de wereld van early validation, adviseren op basis van netto besteedbaar inkomen en ons innovatieve hypotheekalgoritme. Ook gaan wij verder in op de nieuwste technologieën als uitgangspunt voor het hybride hypotheekproces van nu. Al met al een breakout met volop inspiratie en informatie over hoe jij jouw adviesdiensten toekomstproof kunt maken. 

Wervelend hoofdprogramma

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 4 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Congres ACT NOW!, het grootste Fin- & Insurtechevent voor de top van de financiële (advies)sector van Nederland.

Tijdens dit event, dat evenals het succesvolle VIP-Congres van vorig jaar plaatsvindt in het AFAS-Theater in Leusden, krijgen de deelnemers uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële sector. Dit in de vorm van praktijksessies en een wervelend hoofdprogramma met tech-trendwatcher Jarno Duursma, Christine Boland (Trends & Mindsets) en Jan Berndsen (AFM).

Meer informatie klik HIER.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Matthijs Mons benoemd in centrale directie Conclusion

Matthijs Mons benoemd in centrale directie Conclusion

Matthijs Mons is benoemd tot directeur Business Platforms binnen de centrale directie van Conclusion Nederland. Daarnaast blijft hij aan het roer van Yellowtail...

Wat geen kunstmatige intelligentie is, wordt waardevol

Wat geen kunstmatige intelligentie is, wordt waardevol

(Verslag VIP Congres 2023 in VVP 4, 2023) De veertig leden van de contactgroep automatisering (cga) toonden hun meest recente innovaties op het tweede vip-congres...

Innovatie is vooral kansen creëren

Innovatie is vooral kansen creëren

(Harold Mahadew, Verbond van Verzekeraars, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) De (Europese) wet-en regelgeving beweegt naar meer ruimte voor individuele innovatie...

De toekomst is nu

De toekomst is nu

(Jeroen Oversteegen, Nationale Hypotheekbond, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) In de steeds veranderende wereld van de hypotheek-en verzekeringsbranche...

Break the internet

Break the internet

(Kees Haverkamp, innovator, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Een opmerkelijk Canadees politiebericht uit begin jaren ‘90 deed verslag van een hacker...

Menselijke interactie blijft belangrijk

Menselijke interactie blijft belangrijk

(Edgar Hollander, De Hypotheker Nieuw-Vennep, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Digitalisering biedt ontegenzeglijk voordelen, zoals meer adviestijd. Belangrijk...

Yellowtail Conclusion voegt fintech ADPI toe aan portfolio

Yellowtail Conclusion voegt fintech ADPI toe aan portfolio

Yellowtail Conclusion heeft ADPI, het hypotheek SaaS-platform voor geldverstrekkers en intermediairs, overgenomen van oprichter Maarten Tellegen en investeerder...

Kracht en gevaar van algoritmes

Kracht en gevaar van algoritmes

(Maria Genova in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Kunstmatige intelligentie wordt tegenwoordig in steeds meer sectoren ingezet. Het levert prachtige resultaten...

Ruim twee derde bereid informatie te delen met financiële dienstverleners

Ruim twee derde bereid informatie te delen met financiële dienstverleners

Ruim twee derde (68 procent) van de Nederlanders blijkt bereid om gegevens te delen met een financieel dienstverlener. Aldus onderzoek in opdracht van TJIP. In ruil...

Benut de kracht van AI

Benut de kracht van AI

(Arno Groot Koerkamp, Finly, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) De opkomst van denkende machines ter ondersteuning van adviseurs is momenteel een onderwerp...