Mark Boskamp wordt hoteleigenaar in Andalusië

Mark Boskamp 2017

Mark Boskamp vetrekt bij NNEK om een langgekoesterde droom te verwezenlijken: samen met zijn vrouw Corine start hij een kleinschalig en exclusief Boutique Hotel in Andalusië.

Mark Boskamp (51) was bijna twintig jaar hét gezicht bij NNEK. Het credo dat hij bij NNEK invoerde, was: 'iedereen moet het leven kunnen leiden dat hij wil'. Een credo dat hij ook nu weer zelf in de praktijk brengt. Net zoals een ander credo: 'Live your dream!'

 

Op het platform NNEK Kennis zegt hij over zijn vertrek: “Als je al jaren in je trainingen en workshops spreekt over 'het leven is geen repetitie’, dan moet je niet op je sterfbed liggen en spijt hebben van de dingen die je niet hebt gedaan. Ik ben nu 51 jaar. En zoals dat vast bij meerdere mensen gaat rond deze leeftijd, ben ik me gaan afvragen wat ik nog wil in ‘de tweede week van mijn vakantie' (metafoor van Paul Armson)”, aldus Boskamp.


Boskamp was tevens mede-initiator, boegbeeld en  voorzitter van de stichting LEF. "De stichting heb ik onlangs gezond en volwassen mogen overdragen aan de nieuwe voorzitter Ron Dukers. Bij NNEK ben ik gezegend met een team van veelal jonge en talentvolle mensen om me heen, die me steeds vaker het gevoel geven dat ik misbaar ben. Als ik terugkijk, ben ik vervuld met trots op wat we hebben neergezet samen met financieel planners. We hebben nog steeds een innige relatie met de planner. Zonder totaaloverzicht is  beleggen een wassen neus. Zo hebben we het afgelopen jaar ook besloten om al het personeel, op kosten van NNEK, gebruik te laten maken van een financieel planner. Hoe kun je immers doorverwijzen naar een financieel planner als je niet beleefd hebt wat de kracht is? Het verbaasde me dan ook niets toen ik Egbert en Theo meldde dat ik mijn droom ging najagen om naar Spanje te emigreren, dat zij me ruimhartig en met een lach en een traan toejuichten."

 


Afscheid tijdens Meesterklas

Mark Boskamp neemt officieel afscheid van NNEK en de sector tijdens de Meesterklas van 2 november. "Voor mij is de Meesterklas altijd het hoogtepunt van het jaar en ik kijk dan ook enorm uit naar de, voor mij laatste, editie dit jaar op 2 november. Naar verwachting is dat ook het einde van mijn ‘afscheidstoer’ bij NNEK. Hopelijk een mooi afscheidsfeest."

Reactie toevoegen

 
Samen op weg naar een sexy financiële sector

Samen op weg naar een sexy financiële sector

“Ik werk inmiddels dertig jaar in de financiële sector en nooit eerder was er zoveel hectiek van zoveel kanten dan in deze tijd. Er zijn enorm veel...

Nieuwe opleiding ‘Actief klantbeheer voor jouw adviespraktijk’

Nieuwe opleiding ‘Actief klantbeheer voor jouw adviespraktijk’

Dukers & Baelemans en Helder Beheerd hebben samen een opleiding voor advieskantoren ontwikkeld die "écht aan de slag willen met actief klantbeheer in...

Samenwerking Dukers & Baelemans en Impact Financiële Opleidingen

Samenwerking Dukers & Baelemans en Impact Financiële Opleidingen

Dukers & Baelemans en Impact Financiële Opleidingen hebben een samenwerkingsovereenkomst gesloten. Volgens beide opleiders sluiten de opleidingsportfolio's...

Samenwerking NNEK Kennis en Dukers & Baelemans

Samenwerking NNEK Kennis en Dukers & Baelemans

NNEK Kennis en Dukers & Baelemans gaan samenwerken. NNEK Kennis gaat de opleidingen van Dukers & Baelemans met korting aanbieden. Mark Boskamp, directeur...

Wettelijke verplichtingen die leads genereren

Wettelijke verplichtingen die leads genereren

(Jan Verstegen, Dialog Group, en Egbert Berkhof, NNEK, in vakkatern Vermogensbeheer in VVP 5) Proactief contact onderhouden met beleggende klanten is in de praktijk...

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

En de winnaar is... de onafhankelijke adviseur!

(Finale VVP Advies Award 2022 in VVP 5) Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de VVP Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van vvp voor het meest klantgerichte...

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Finale VVP Advies Award 2022 in beeld

Bekijk de beeldimpressie van Jeffrey Korte van de zinderende finale van de VVP Advies Award 2022 in de belevingsstudio’s van First Impression in Tilburg. [object...

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak wint VVP Advies Award 2022

Jähnig + Ter Braak is de winnaar van de Advies Award 2022, de jaarlijkse prijs van VVP voor het meest klantgerichte advieskantoor. “Wij bouwen met onze...

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Bepaal vanmiddag wie de VVP Advies Award 2022 wint!

Woon vanmiddag de spectaculaire, korte live-uitzending van de finale van de VVP Advies Award 2022 bij en bepaal wie zich het meest klantgerichte advieskantoor...

Hoe het ook kan…

Hoe het ook kan…

(Mark Boskamp, Dukers & Baelemans in VVP Special Actief Klantbeheer, oktober 2022)  Regelmatig confronteer ik financieel planners en adviseurs met de...