Nieuwe Raad van Toezicht New Financial Forum

RvT NFF nieuw 2023

De stichting New Financial Forum heeft per 1 januari 2023 een nieuwe Raad van Toezicht. Mark Boskamp (Dukers & Baelemans) is benoemd tot voorzitter, Dick-Jan Abbringh (Purpose) tot secretaris en Carola Wijkamp-Hermsen (ARAG) tot penningmeester. Zij vervangen Amba Zeggen (Probability & Partners), Robin van Beem (Polis Advocaten) en Douwe Dijkstra (Heerlen Mijn Stad). Bestuurder blijft Willem Vreeswijk, oprichter van de stichting in 2014.

Het New Financial Forum is de afgetreden leden zeer erkentelijk voor hun grote betrokkenheid bij en werkzaamheden voor de stichting. Douwe Dijkstra, toen nog vanuit Obvion, was vanaf de oprichting van het Forum in 2014 nauw betrokken. Ook Polis Advocaten was dit vanaf het begin. Eerst in de persoon van Femke Struiksma, later – toen zij in het buitenland ging wonen en uit de advocatuur was gestapt – in de persoon van Robin van Beem. Amba Zeggen trad toe tot de Raad van Toezicht op 1 januari 2018. Zij schreef een aantal scherpe essays voor het New Financial Magazine en trad een aantal keer succesvol op tijdens de Positive Finance Day, die de stichting samen met Dazure organiseert. De afgetreden leden van de Raad van Toezicht zijn benoemd tot erelid van de stichting en blijven betrokken bij de stichting als Activator.

Missie van de stichting New Financial Forum is samen werken aan een nieuwe economie, dienstbaar aan de samenleving. Vanuit de kernwaarden: duurzaam, sociaal, inclusief en verantwoord. De stichting ziet de financiële sector als bloedsomloop van de economie. Nu de oude economie niet langer de samenleving gezond houdt, dient de financiële sector een aanjagende rol te vervullen richting een nieuwe economie. De stichting bundelt krachten, ideeën, inspiratie en best practices van zowel financieel dienstverleners als innovatieve ondernemers en bedrijven om gezamenlijk die nieuwe economie versneld tot stand te brengen. Dit door middel van inspiratie, een netwerk van betrokken Activators en opleidingen.

Ook komend jaar ontwikkelt het New Financial Forum magazines, nieuwsbrieven, (netwerk)events, lezingen, workshops, filmvertoningen, learning journeys en sparringsessies.

Lees hier de laatste editie van het New Financial Magazine, een van de uitingen van het New Financial Forum.

 

UNIEKE LEZING

Weer er bij op 13 april! Na de succesvolle Nederlandtour van wildernisgids Alan McSmith in 2022, komt hij in april 2023 opnieuw naar Nederland. Willem Vreeswijk (Stichting New Financial Forum) en Kees Dullemond (INSVER, Instituut Verduurzaming Verzekeringsbranche) hebben Alan bereid gevonden een exclusieve lezing te verzorgen op de bijzondere locatie De Groene Afslag te Laren. Een unieke kans om de wijsheid van Alan, al ruim dertig jaar wildernisgids in Afrika, te ervaren.

Tijdens deze lezing vertelt Alan over zijn ervaringen in de wildernis en zijn kijk op natuurlijk leiderschap.

Meer informatie en inschrijfmogelijkheid, klik hier.

 

Reactie toevoegen

 
Roy van den Anker: "Andere knoppen voor een ander resultaat"

Roy van den Anker: "Andere knoppen voor een ander resultaat"

"In december deelde de stichting New Financial Forum een artikel van mijn hand op LinkedIn. In dit artikel hield ik een pleidooi om na jaren van aandacht voor de...

Financiële dienstverleners in transitietijd (6): Karin Bos

Financiële dienstverleners in transitietijd (6): Karin Bos

Karin Bos, sinds 2022 verantwoordelijk voor Schade & Inkomen bij Achmea, staat centraal in de zesde aflevering van de podcastserie ‘De rol van financiële...

Van polis naar preventie: de duurzame toekomst van verzekeren

Van polis naar preventie: de duurzame toekomst van verzekeren

"Tien jaar geleden werd vernieuwing in de verzekeringswereld vooral aangejaagd door de schijnbaar onbegrensde mogelijkheden van technologie. Nu is er een fundamentelere...

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (5): Carola Wijkamp-Hermsen

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (5): Carola Wijkamp-Hermsen

Carola Wijkamp-Hermsen, sinds 1 november 2023 directievoorzitter van de Vereende, staat centraal in de vijfde aflevering van de podcastserie ‘De rol van financiële...

Karin Polman: "Hollandse blue zones"

Karin Polman: "Hollandse blue zones"

"Mensen in blue zones doen veel samen, verbouwen deels hun eigen voedsel en hebben taken die bijdragen aan de gemeenschap. Met andere woorden: ze hebben een reden...

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (4): Geert Bouwmeester

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (4): Geert Bouwmeester

Geert Bouwmeester, sinds 2017 bestuursvoorzitter van De Goudse, staat centraal in de vierde aflevering van de podcastserie ‘De rol van financiële dienstverleners...

"Uitdagingen van deze tijd vragen om allianties"

"Uitdagingen van deze tijd vragen om allianties"

"De uitdagingen van deze tijd vragen om allianties waarin begrip, gelijkgerichte doelstellingen en het gezamenlijke grotere belang vooropstaan. Als tegengif voor...

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (3): Ron Bavelaar

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (3): Ron Bavelaar

Ron Bavelaar, voorzitter Raad van Bestuur Univé, staat centraal in de derde aflevering van de podcastserie ‘De rol van financiële dienstverleners...

It's the economy stupid...

It's the economy stupid...

"Waar sommigen de schuld geven aan de economie en de macht van het geld, schuilt daarin ook juist de oplossing", zo betoogt Robert van den Broek van Financieel Zeker...

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (2): Faisal Setoe

NFF podcastserie Financiële dienstverleners in transitietijd (2): Faisal Setoe

In deel 2 van de podcastserie ‘De rol van financiële dienstverleners in transitietijd’ gaan Willem Vreeswijk (stichting New Financial Forum) en...