Nieuwe Raad van Toezicht New Financial Forum

RvT NFF nieuw 2023

De stichting New Financial Forum heeft per 1 januari 2023 een nieuwe Raad van Toezicht. Mark Boskamp (Dukers & Baelemans) is benoemd tot voorzitter, Dick-Jan Abbringh (Purpose) tot secretaris en Carola Wijkamp-Hermsen (ARAG) tot penningmeester. Zij vervangen Amba Zeggen (Probability & Partners), Robin van Beem (Polis Advocaten) en Douwe Dijkstra (Heerlen Mijn Stad). Bestuurder blijft Willem Vreeswijk, oprichter van de stichting in 2014.

Het New Financial Forum is de afgetreden leden zeer erkentelijk voor hun grote betrokkenheid bij en werkzaamheden voor de stichting. Douwe Dijkstra, toen nog vanuit Obvion, was vanaf de oprichting van het Forum in 2014 nauw betrokken. Ook Polis Advocaten was dit vanaf het begin. Eerst in de persoon van Femke Struiksma, later – toen zij in het buitenland ging wonen en uit de advocatuur was gestapt – in de persoon van Robin van Beem. Amba Zeggen trad toe tot de Raad van Toezicht op 1 januari 2018. Zij schreef een aantal scherpe essays voor het New Financial Magazine en trad een aantal keer succesvol op tijdens de Positive Finance Day, die de stichting samen met Dazure organiseert. De afgetreden leden van de Raad van Toezicht zijn benoemd tot erelid van de stichting en blijven betrokken bij de stichting als Activator.

Missie van de stichting New Financial Forum is samen werken aan een nieuwe economie, dienstbaar aan de samenleving. Vanuit de kernwaarden: duurzaam, sociaal, inclusief en verantwoord. De stichting ziet de financiële sector als bloedsomloop van de economie. Nu de oude economie niet langer de samenleving gezond houdt, dient de financiële sector een aanjagende rol te vervullen richting een nieuwe economie. De stichting bundelt krachten, ideeën, inspiratie en best practices van zowel financieel dienstverleners als innovatieve ondernemers en bedrijven om gezamenlijk die nieuwe economie versneld tot stand te brengen. Dit door middel van inspiratie, een netwerk van betrokken Activators en opleidingen.

Ook komend jaar ontwikkelt het New Financial Forum magazines, nieuwsbrieven, (netwerk)events, lezingen, workshops, filmvertoningen, learning journeys en sparringsessies.

Lees hier de laatste editie van het New Financial Magazine, een van de uitingen van het New Financial Forum.

 

UNIEKE LEZING

Weer er bij op 13 april! Na de succesvolle Nederlandtour van wildernisgids Alan McSmith in 2022, komt hij in april 2023 opnieuw naar Nederland. Willem Vreeswijk (Stichting New Financial Forum) en Kees Dullemond (INSVER, Instituut Verduurzaming Verzekeringsbranche) hebben Alan bereid gevonden een exclusieve lezing te verzorgen op de bijzondere locatie De Groene Afslag te Laren. Een unieke kans om de wijsheid van Alan, al ruim dertig jaar wildernisgids in Afrika, te ervaren.

Tijdens deze lezing vertelt Alan over zijn ervaringen in de wildernis en zijn kijk op natuurlijk leiderschap.

Meer informatie en inschrijfmogelijkheid, klik hier.

 

Reactie toevoegen

 
Kees Klomp: "Economie als gedachtegoed"

Kees Klomp: "Economie als gedachtegoed"

"Als we het over de economie hebben, dan hebben we het over de zaken die we tijdens het alledaagse leven over economie horen en zien: inflatie, koopkracht, belastingdruk...

Oproep Rineke Dijkinga: "Steun mooi eten uit de lokale keten"

Oproep Rineke Dijkinga: "Steun mooi eten uit de lokale keten"

"Stel je voor dat er door heel Nederland een mozaïek patroon zou liggen van akkertjes, zo tussen de 2,5 en 5 hectare waar ‘gezondheid per hectare’...

Diep kijkje in de keuken van Extincion Rebellion

Diep kijkje in de keuken van Extincion Rebellion

De herfsteditie van het New Financial Magazine, een van de uitingen van de stichting New Financial Forum, geeft een heel bijzonder inkijkje in de keuken van Extincton...

Re-Generatie thema herfsteditie New Financial Magazine

Re-Generatie thema herfsteditie New Financial Magazine

Re-Generatie. Dat is het thema van de herfsteditie van het New Financial Magazine, een van de uitingen van de stichting New Financial Forum.  Een themanummer...

Christine Boland en Jan Jongert op zesde Positive Finance Day

Christine Boland en Jan Jongert op zesde Positive Finance Day

Tijdgeestanalist en innovatiestrateeg Christine Boland (eerder dit jaar hogelijk gewaardeerd door de 700 bezoekers van het VIP-congres van VVP en CGA) en architect...

Michiel Dietvorst: "Comfortabel op weg naar de afgrond"

Michiel Dietvorst: "Comfortabel op weg naar de afgrond"

"Luisteren naar de echo van wat je zelf denkt of weet, is comfortabel en voelt heel veilig, maar maakt je doof en blind voor wat er om je heen aan het gebeuren is...

Zou jij een functiepunt willen zijn in een datacluster?

Zou jij een functiepunt willen zijn in een datacluster?

"Het zou bij mij niet opkomen om premie te baseren op basis van afkomst. En als de hoogte van die premie dan bij toeval samenvalt, dan kan ik dat onderbouwen met...

Karin Polman: show, don’t tell

Karin Polman: show, don’t tell

"Dat ik niet de enige ben die meer gelooft in feiten dan in woorden, zag ik laatst bevestigd in een onderzoek van de universiteiten van Loughborough University,...

Lessen over vrouwvriendelijkheid

Lessen over vrouwvriendelijkheid

"Inclusiviteit is een belangrijk en actueel thema in onze samenleving. Minister Kaag heeft een inclusieve financiële sector als één van de vier...

How Company, Alpina en NFF doneren 4000 euro aan stichting ALS Nederland

How Company, Alpina en NFF doneren 4000 euro aan stichting ALS Nederland

How Company, Alpina Group en de stichting New Financial Forum hebben dankzij de deelnemers aan de communicatietraining ‘Communicatie Stijlen Analyse’...