Nieuwe Raad van Toezicht New Financial Forum

RvT NFF nieuw 2023

De stichting New Financial Forum heeft per 1 januari 2023 een nieuwe Raad van Toezicht. Mark Boskamp (Dukers & Baelemans) is benoemd tot voorzitter, Dick-Jan Abbringh (Purpose) tot secretaris en Carola Wijkamp-Hermsen (ARAG) tot penningmeester. Zij vervangen Amba Zeggen (Probability & Partners), Robin van Beem (Polis Advocaten) en Douwe Dijkstra (Heerlen Mijn Stad). Bestuurder blijft Willem Vreeswijk, oprichter van de stichting in 2014.

Het New Financial Forum is de afgetreden leden zeer erkentelijk voor hun grote betrokkenheid bij en werkzaamheden voor de stichting. Douwe Dijkstra, toen nog vanuit Obvion, was vanaf de oprichting van het Forum in 2014 nauw betrokken. Ook Polis Advocaten was dit vanaf het begin. Eerst in de persoon van Femke Struiksma, later – toen zij in het buitenland ging wonen en uit de advocatuur was gestapt – in de persoon van Robin van Beem. Amba Zeggen trad toe tot de Raad van Toezicht op 1 januari 2018. Zij schreef een aantal scherpe essays voor het New Financial Magazine en trad een aantal keer succesvol op tijdens de Positive Finance Day, die de stichting samen met Dazure organiseert. De afgetreden leden van de Raad van Toezicht zijn benoemd tot erelid van de stichting en blijven betrokken bij de stichting als Activator.

Missie van de stichting New Financial Forum is samen werken aan een nieuwe economie, dienstbaar aan de samenleving. Vanuit de kernwaarden: duurzaam, sociaal, inclusief en verantwoord. De stichting ziet de financiële sector als bloedsomloop van de economie. Nu de oude economie niet langer de samenleving gezond houdt, dient de financiële sector een aanjagende rol te vervullen richting een nieuwe economie. De stichting bundelt krachten, ideeën, inspiratie en best practices van zowel financieel dienstverleners als innovatieve ondernemers en bedrijven om gezamenlijk die nieuwe economie versneld tot stand te brengen. Dit door middel van inspiratie, een netwerk van betrokken Activators en opleidingen.

Ook komend jaar ontwikkelt het New Financial Forum magazines, nieuwsbrieven, (netwerk)events, lezingen, workshops, filmvertoningen, learning journeys en sparringsessies.

Lees hier de laatste editie van het New Financial Magazine, een van de uitingen van het New Financial Forum.

 

UNIEKE LEZING

Weer er bij op 13 april! Na de succesvolle Nederlandtour van wildernisgids Alan McSmith in 2022, komt hij in april 2023 opnieuw naar Nederland. Willem Vreeswijk (Stichting New Financial Forum) en Kees Dullemond (INSVER, Instituut Verduurzaming Verzekeringsbranche) hebben Alan bereid gevonden een exclusieve lezing te verzorgen op de bijzondere locatie De Groene Afslag te Laren. Een unieke kans om de wijsheid van Alan, al ruim dertig jaar wildernisgids in Afrika, te ervaren.

Tijdens deze lezing vertelt Alan over zijn ervaringen in de wildernis en zijn kijk op natuurlijk leiderschap.

Meer informatie en inschrijfmogelijkheid, klik hier.

 

Reactie toevoegen

 
Inclusiviteit: zijn verzekeraars en intermediairs er voor alle Nederlanders? (blog estafette deel 1)

Inclusiviteit: zijn verzekeraars en intermediairs er voor alle Nederlanders? (blog estafette deel 1)

Dick-Jan Abbringh van Maatschappelijk Adviesbureau Purpose trapt met zijn blog 'Inclusiviteit: zijn verzekeraars en intermediairs er voor alle Nederlanders?' de...

Jack Cox: "Ontwikkelingshulp voor het rijke Westen"

Jack Cox: "Ontwikkelingshulp voor het rijke Westen"

"Steeds vaker proberen organisaties de waarde van de natuur in geld uit te drukken om op deze manier een betere afweging te kunnen maken tussen economie en ecologie....

"Hypotheek is meer dan een zak geld"

"Hypotheek is meer dan een zak geld"

"Een goed hypotheekadvies is niet alleen maar financieel. Wij kwamen tot de ontdekking dat duurzaamheid niet alleen maar gaat over klimaatverandering, energie of...

"Met ALPA krijgen we een herkansing"

"Met ALPA krijgen we een herkansing"

"Het allermooiste werk aller tijden ligt recht voor onze voeten. Voor het oprapen. Durven we te kijken? Bukken we? Pakken we het op? Hoeveel extra speeltijd krijgen...

Jules Brader: "Je invloed is enorm"

Jules Brader: "Je invloed is enorm"

"Ieder van ons beschikt over het vermogen om de wereld te beïnvloeden, ten goede of ten kwade. Als je je dat eenmaal beseft, is de vraag hoe je je invloed wilt...

Fotograaf Jimmy Nelson in New Financial Magazine

Fotograaf Jimmy Nelson in New Financial Magazine

"Wie naar de foto’s van Jimmy Nelson (55) kijkt, ziet hoe mooi diversiteit en inclusie is. Vanaf zijn zeventiende reist hij de wereld rond om verschillende...

Internationale Vrouwendag: "Roe v. Wade vraagt ook hier nieuw soort activisme"

Internationale Vrouwendag: "Roe v. Wade vraagt ook hier nieuw soort activisme"

Voormalig advocate Femke de Jong-Struiksma woonde en werkte tijdens de Trump-jaren in Texas (VS). In het kader van Internationale Vrouwendag beschrijft ze voor de...

Thema New Financial Magazine: Pioniers in Praktijk

Thema New Financial Magazine: Pioniers in Praktijk

Pioniers in Praktijk. Dat is het thema van de lente-editie van het New Financial Magazine, een uitgave van de stichting New Financial Forum. Het themanummer is rijk...

Medewerkers: last of zegen?

Medewerkers: last of zegen?

"Is het tekort aan mensen het probleem of is er een dieperliggend probleem? Ik denk het laatste", aldus adviseur Maurice Van Den Hemel van Gewoon lekker leven in...

Een verzekering als kanskaart: “Meestal pakt het goed uit hoor”

Een verzekering als kanskaart: “Meestal pakt het goed uit hoor”

"Het bieden van zekerheid is de kern van verzekeren. De enige vraag is of we als branche in staat zijn om de klant die zekerheid te laten ervaren", aldus Roy van...