Break-out sessies VIP-Congres 4 juli (deel 1)

VIP Congres beeld 2022

Het VVP Innovatie Platform (VIP) organiseert op 4 juli samen met de Stichting Contactgroep Automatisering het VIP-Congres ACT NOW!, het grootste Fin- & Insurevent voor de top van de financiële (advies)sector van Nederland.

Deze grootschalige kennis-, netwerk- en inspiratiedag biedt – naast een wervelend hoofdprogramma met Jarno Duursma, Christine Boland en Jan Berndsen – meer dan dertig praktijksessies van Fin- en Insurtechbedrijven die een doorkijk geven naar de nieuwe mogelijkheden en toekomstige ontwikkelingen in de adviesmarkt.

Tijdens dit event, dat evenals het succesvolle VIP-Congres van vorig jaar plaatsvindt in het AFAS-Theater in Leusden, krijgen de deelnemers uitgebreid de tijd om kennis te maken met alle innovaties en nieuwe toepassingen voor de financiële sector. In een aantal berichten op de VVP-site geven we de komende weken meer informatie over deze praktijksessies, zodat u nog makkelijker uw keuze kunt maken.  Meer informatie klik HIER.

De eerste vier break-out sessies nader belicht:

ANVA, Justin Schlee: De wondere wereld van innovatie

Verzekeren is oersaai! Dat zou je zeggen als je kijkt welke innovaties we de afgelopen honderd jaar in onze sector hebben mogen ervaren. Echter, we zien nu dat er serieus stappen worden gemaakt: digital assets die verzekerd moeten worden of IoT devices die grote hoeveelheden data produceren en niet te vergeten de hype van 2023: chatGTP. Hoe gaan we om met broodfondsen, deelscooters, Tesla embedded insurance en andere innovaties in onze sector. Justin Schlee van ANVA neemt je mee in de wondere wereld van innovatie.

AWI, Paul Hijmans en Joost Roex:  Klantbeleving optimaliseren

Met behulp van het AWI platform (AWI Orchestra) kun je de verzekeringsproducten inclusief business logica ontsluiten naar diverse gebruikers, zowel consumenten en zakelijke relaties als adviseurs en acceptanten. De business rules en premieregels (product engines) zijn op één plek gedefinieerd, waarbij de aanvullende business rules inclusief logica naar jouw andere systemen ontsloten wordt. Alle complexe business rules zijn vastgelegd, inzichtelijk en goed te ontsluiten naar andere applicaties in jouw IT-landschap.

Blueriq, Renee Albrecht en Sam Vermeule:  Hoe duurzaam is jouw waardeketen?

Ontdek hoe wij samen een duurzame toekomst (moeten) realiseren en ACT NOW! De Europese Commissie heeft de Corporate Sustainability Reporting Directive (CSRD) goedgekeurd om de kwaliteit en transparantie van duurzaamheidsverslaggeving te vergroten. Grote ondernemingen moeten duurzaamheid integreren in hun bedrijfsvoering, rapporteren en laten controleren. Deze verplichtingen beïnvloeden de gehele waardeketen, inclusief kleinere bedrijven. Wat zijn de rapportageverplichtingen van de EU en gelden deze ook voor hypotheken, verzekeringen en pensioenen? Welke uitdagingen en kansen brengen deze verplichtingen met zich mee? Kennistechnologie kan helpen bij het bepalen van benodigde data, waar deze vastgelegd moet worden, wie deze deelt en hoe dit verwerkt wordt in rapportages over de gehele waardeketen.

Bugs Business, Pepijn Bakker:  Duizenden klanten, één platform

Informeer, beheer en communiceer met jouw klanten vanuit één platform. Verzekeren is vaak complex. Jij bent de persoon die jouw klanten vertrouwen. Jij geeft advies over welke risico’s ze wel of niet verzekeren. Hoe mooi is het dat jij jouw advies en hun (ver)zekerheid 24/7 inzichtelijk kan maken via een platform? Een platform dat specifiek voor de verzekeringsmarkt is ontwikkeld. Verbeter de datakwaliteit in jouw bedrijf en weet zeker dat je aan de zorgplicht voldoet. Laat zien wat jouw toegevoegde waarde is. Het Imago platform is er voor jou, je collega’s én jouw klanten. Ontdek het tijdens het VIP-event van de CGA op 4 juli 2023.

Al ruim 400 branchegenoten hebben zich ingeschreven voor deze bijzondere dag. Ben je er ook bij? Schrijf je hier in.

 

Reactie toevoegen

 
Meer over
Menselijke interactie blijft belangrijk

Menselijke interactie blijft belangrijk

(Edgar Hollander, De Hypotheker Nieuw-Vennep, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Digitalisering biedt ontegenzeglijk voordelen, zoals meer adviestijd. Belangrijk...

Kracht en gevaar van algoritmes

Kracht en gevaar van algoritmes

(Maria Genova in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Kunstmatige intelligentie wordt tegenwoordig in steeds meer sectoren ingezet. Het levert prachtige resultaten...

Benut de kracht van AI

Benut de kracht van AI

(Arno Groot Koerkamp, Finly, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) De opkomst van denkende machines ter ondersteuning van adviseurs is momenteel een onderwerp...

Meer hybride vormen van advisering

Meer hybride vormen van advisering

(Bart Janknegt, voorzitter hoofddirectie VvAA Groep, in VVP-special Digitale Innovatie) Door inzet van een digitale collega hebben de adviseurs meer tijd (plus...

Het advieskantoor als sleutel tot verduurzaming

Het advieskantoor als sleutel tot verduurzaming

(Partner in kennis BOX duurzaam in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Verduurzaming en energiebesparing gaan over de woning en over geld, dus is de hypotheekadviseur...

Automatisering verandert invulling begrip professionaliteit

Automatisering verandert invulling begrip professionaliteit

(Eliana van der Jagt-Kalverda, Financieel Advies IJmond, in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Ik ben ervan overtuigd dat de ontwikkelingen op het gebied van...

AI en ChatGPT: hype of radicale verandering voor advieskantoren?

AI en ChatGPT: hype of radicale verandering voor advieskantoren?

(Partner in kennis GetMore Systems in VVP-special Digitale Innovatie 2023) Zelfs als je geen interesse hebt in ICT kan het je bijna niet ontgaan: de opkomst van...

Een diepgaande verkenning van Paston Solutions’ Apollon

Een diepgaande verkenning van Paston Solutions’ Apollon

(Partner in kennis CCS in VVP-special Digitale Innovatie 2023) De recente overname van Paston door CCS’ moederbedrijf Roundcube Holding betekent een nieuwe...

Geautomatiseerde nazorg

Geautomatiseerde nazorg

(Uit VVP-special Digitale Innovatie 2023) “Er is al veel ontwikkeld, maar wat nog beter kan, is het delen van data door aanbieders en geldverstrekkers met...

Maak gebruik van wat er al mogelijk is

Maak gebruik van wat er al mogelijk is

(Uit VVP-special Digitale Innovatie 2023) “Kunstmatige intelligentie, robotisering, big data, machine learning; het zijn stuk voor stuk innovatieve technologieën...