VVP Ondernemersnetwerk en Brand New Day: vierdaagse training ‘Verdienen met vermogen’

Verdienen met vermogen

VVP Ondernemersnetwerk en Brand New Day organiseren komend najaar de vierdaagse training ‘Verdienen met vermogen’ voor financieel advieskantoren. Dit met als docenten Herbert Derks (Derks Bedrijfsadvies & Ondernemersnetwerken), Frits de Rek (Vanguard) en Marco Kok (KOK Advies en FinRust).

De eerste bijeenkomst (woensdagmiddag 27 september) begint bij de basis: het beschrijven van het bedrijfsmodel en de propositie van het intermediair. Welke producten en diensten biedt men zoal aan en welke zijn financieel gezien het meest interessant? Daarnaast wordt gekeken naar de verlies- en winstrekening en onderzocht welke verbetermogelijkheden er zijn. Derks: “Aan het eind van de dag hebben de deelnemers inzicht in het eigen bedrijf aan de hand van het business canvas. Ook legt men de eigen financiële cijfers naast een benchmark. Zo kan men het kantoor vergelijken met branchegemiddelden.”

De tweede bijeenkomst (woensdagmiddag 25 oktober) zoomt in op de propositie rondom vermogen en beleggen. Aan de hand van life events wordt ingegaan op de adviesbehoefte van de klant rondom vermogensopbouw en beleggen. Gekeken wordt naar het belang van vermogensopbouw voor iedere klant, de toegevoegde waarde van de adviseur en relevante (wettelijke) ontwikkelingen. De Rek: “Men gaat naar huis met diepgaande kennis rondom life event advies en de betekenis van vermogensopbouw en beleggen rondom specifieke life events.”

Zorgplicht

De derde bijeenkomst (woensdagmiddag 8 november) staat in het teken van zorgplicht. Wat houdt het precies in, wat is de rol van de adviseur en wat zijn de belangrijkste zorgpunten uit de praktijk? Kok: “We pakken er recente Kifid-uitspraken bij en staan stil bij de belangrijkste valkuilen en leerpunten. Verder demonstreren we aan de hand van concrete praktijkvoorbeelden hoe men zorgplicht (middels software) op een eenvoudige wijze kan uitvoeren. Het resultaat van deze bijeenkomst is diepgaande kennis rondom zorgplicht in het licht van onder andere vermogensopbouw en beleggen. Daarnaast krijgt men praktische handvaten hoe men deze zorgplicht vorm kan geven middels software. “

De vierde bijeenkomst (woensdagmiddag 29 november)  is een terugkomdag.

Alle bijeenkomsten duren van 14.00 uur tot 19.00 uur en zijn ten kantore van Brand New Day in Amsterdam.

Klik HIER voor meer informatie en/of aanmelding.

Reactie toevoegen

 
Meer over
Praktische pensioenhandvaten voor adviseurs op VVP Event Pensioen & Vermogen

Praktische pensioenhandvaten voor adviseurs op VVP Event Pensioen & Vermogen

"De Wet Toekomst Pensioenen is bedoeld om iedereen (meer) invloed te geven op de eigen financiële planning. Kennis van en een praktische kijk op zowel...

Nieuw bij Brand New Day: spaardeposito’s (branded content)

Nieuw bij Brand New Day: spaardeposito’s (branded content)

Zo hard als de rente steeg, zo hard groeide het afgelopen jaar de vraag naar spaardeposito’s bij Brand New Day. Omdat de grootste aanbieder van aanvullende...

Eerder stoppen met werken? Durf te vragen!

Eerder stoppen met werken? Durf te vragen!

(Blog door Brand New Day, kennispartner van het VVP Event Pensioen & Vermogen op 19 maart. Auteur: Joost Tieland, commercieel directeur). Vermogensadvies krijgt...

Brand New Day op weg naar 10 miljard euro beheerd vermogen

Brand New Day op weg naar 10 miljard euro beheerd vermogen

Brand New Day zag in 2023 het totale klantvermogen met 33 procent groeien naar 6,4 miljard euro (2022: 4,8 miljard euro). Eind 2025 moet dan 10 miljard euro gaan...

Brand New Day: zo wordt u ‘adviseur van de toekomst’!

Brand New Day: zo wordt u ‘adviseur van de toekomst’!

Hoe verandert de dienstverlening voor adviseurs tussen nu en 2035? Die vraag beantwoordt Mark Schipper, oprichter en eigenaar van Freshmark, in de kennissessie van...

Nederlander zet in 2024 meer geld opzij

Nederlander zet in 2024 meer geld opzij

In het afgelopen jaar zorgden actuele ontwikkelingen ervoor dat zes op de tien mensen minder geld opzij zetten, aldus onderzoek door Brand New Day. Inflatie en stijgende...

Duidelijker informatie vereist bij spaarproducten

Duidelijker informatie vereist bij spaarproducten

Financiële ondernemingen houden zich niet altijd aan de wettelijke voorschriften voor reclame en overige informatie bij sparen/vermogensopbouw. Zo is het onder...

BND: Nederlanders willen meer pensioen in verkiezingscampagnes

BND: Nederlanders willen meer pensioen in verkiezingscampagnes

Bijna twee op de drie  Nederlanders vindt dat pensioen nu te weinig aandacht krijgt in de verkiezingscampagne, zo blijkt uit onderzoek van Dynata in opdracht...

BND: forse groei pensioenbeleggen

BND: forse groei pensioenbeleggen

"Door een relatief onderbelicht onderdeel in de nieuwe pensioenwetgeving hebben zzp’ers en werknemers zonder pensioenopbouw per 1 juni dit jaar veel meer ruimte...

Nederlander in toenemende mate bezorgd over financiën na pensionering

Nederlander in toenemende mate bezorgd over financiën na pensionering

Nederlanders zijn in toenemende mate bezorgd over hun financiën als ze gaan stoppen met werken en dit sluit aan bij zorgen rond de financiële situatie...